by Unknown author

Volvo V50 Jak Sprawdzić Spalanie

Volvo V50 Jak Sprawdzić Spalanie. Niestety na stacji wygląda to ciut inaczej. [v50 2.0d 2008] czujnik temperatury wewnetrznej klimatyzacji.

Volvo v50 2.0d Koszalin Sprzedajemy.pl
Volvo v50 2.0d Koszalin Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Pomiar jest najdokładniejszy przed uruchomieniem zimnego silnika. A mianowicie około 3 miesiące temu zakupiłem sobie volvo v50 z silnikiem 2.0 136km bez dpf. Regularne sprawdzanie poziomu oleju w silniku jest szczególnie ważne w okresie do pierwszej wymiany oleju.

Pozwala Ono Sprawdzić, Czy Są Obecne Kody Błędów W Poszczególnych.

Moje v50 ma 243 kkm i nie było żadnych problemów z odkręceniem świecy także do roboty ! Czy to mozliwe zeby w wersji z sk?rą, nawigacja, 2 strefowym klimatronikiem, czujnikami deszczu i zmierzchu itp, nie mozna było. O ile się nie mylę, to dpf to tak na prawdę sitko o bardzo drobnym oczku, więc.

Używane Volvo V50 To Bardzo Ciekawa Pozycja Na Rynku Samochodów Używanych.

Wtedy możesz sprawdzić stan zapełnienia filtra i wymusić wypalanie/regenerację. Na pełnym baku mam biede zrobić 500km. [v50 2,0d 2004] dstc jak sprawdzić, czy działa?

Autocentrum.pl Posiada Największą Bazę Raportów Spalania W Polsce.

Drugim sposobem jest sprawdzenie po numerze vin bądź na stronie volvo. Turbina nie była regenerowana, dpf na miejscu. Km w 1,5 roku spalanie max 6l/100km , po wyczyszczonu fap w ciągu miesiąca spalanie spadło na 5,8l.

Pomiar Jest Najdokładniejszy Przed Uruchomieniem Zimnego Silnika.

Po zakupie volvo v50 (2007, 2.0d, 136km) wykasowalem liczniki spalania, jezdze w sumie od poczatku caly czas po miescie, srednio 5km na jedna jazde i srednie spalanie pokazuje mi 12.5l. Wynik spalania wg komputera jak i przy dystrybutora. Forum volvo | volvo v50 | bardzo wysokie spalanie 2.0d.

Volvo V40 I [2.0D] [136Km] Jak Sprawdzić Spalanie Witamjestem Od 2 Dni Posiadaczem V50.

[v50, 2005r, 2.0d, 136km] wymiana stacyjki. Ja wyciągałem wszystkie świece i sprawdzałem na akumulatorze czy grzeją, lepiej sprawdzić wszystkie jak masz wyciągnięty egr tylko uważaj żeby się nie oparzyć, ta świeca która jest uszkodzona będzie okopcona. Witaj nie podpowiem ci znacząco ale jak wiesz wszystko zależy od aury pogodowej zima lato to się wiąże ze skokiem paliwa a tak nawiasem takie wypowiedzi bez urazy irytują ludzi motor 2 ,0 litrowy lub większy ma palić 4 ,0 litra to moim zdaniem jest nie porozumienie jak przy tej wadze pojazdu zejdziesz do.

Leave a Reply