by Unknown author

Subaru Impreza Stabilizator Na Zamowienie

Subaru Impreza Stabilizator Na Zamowienie. Komponenty produkowane na licencji fabryki samochodów są podzielone na dwie kategorie: Sprzedam prywatnie subaru imprezę gd wrx 2.0t o mocy 225km ze stałym napędem na cztery koła.

Subaru Impreza Forester Legacy 1.5 & 2.0 NA Genuine Air
Subaru Impreza Forester Legacy 1.5 & 2.0 NA Genuine Air from www.gumtree.com

Oem subaru tesniaci krúżok výpustnej skrutky oleja s vnútorným priemerom 20.35 mm.materiál:oceľ. Szpilka koła subaru impreza legacy forester orygin. Stabilizator whiteline do impreza gt 22mm przód reg.

Print Tesniaci Krúżok Výpustnej Skrutky Oleja.

Stabilizator whiteline do forester sg 22mm tył reg. Auto zostało sprowadzone na zamówienie z holandii, jest zarejestrowane i ubezpieczone w polsce. Tylny łącznik stabilizatora do subaru impreza /.

Ej251, Ej253, Ej253 2005, Ej253 2006, Ej253 Avls.

Szpilka koła subaru impreza legacy forester orygin. Komponenty produkowane na licencji fabryki samochodów są podzielone na dwie kategorie: Prodáváme autodíly od značkových výrobců.

Tuleje Stabilizatora Tylnego 20Mm Powerflex (2Szt) Impreza Gt/Wrx/Sti.

2.5 na było mnogo wersji. Uszczelka pokrywy zaworów impreza gt wrx sti 2.0. Tesnenie výfuku legacy v 2.5 gt

Sprzedam Prywatnie Subaru Imprezę Gd Wrx 2.0T O Mocy 225Km Ze Stałym Napędem Na Cztery Koła.

Auto w ostatnim czasie przeszło szereg napraw i modyfikacji: Zapytaj o cenę i dostępność: Oryginalne (licencjonowane) części, które przeszły kontrolę jakości, testy i mają logo koncernu samochodowego oraz nieoryginalne subaru części, nie oznaczone logiem subaru.

Nové Kosti A Tyčky Stabilizátoru Se Zárukou Pro Model Impreza Kombi (Gf) S Motorizací 2.0 I Turbo Awd (Gf8) Od Výrobce Subaru.

Subaru impreza i zostało po raz pierwszy zaprezentowane w 1992 roku. Maska za subaru impreza, godište: Stabilizator whiteline do impreza gt / forester sf 22mm tył reg.

Leave a Reply