by Unknown author

Subaru Diesel Dymi Przy Przyspieszaniu

Subaru Diesel Dymi Przy Przyspieszaniu. Witam wszystkich, może się komuś przyda moja wiedza, którą zdobyłem podczas 3 miesięcznego użytkowania subaru forester diesel 🙂 będzie trochę czytania ale po to jest forum 🙂 jak mam czas to lubię sam się pogrzebać przy samochodzie (wykształcenie mechaniczne. Egr, turbo, dpf, hho, chmura dymu w dieslu.

Pin by Ino on Subaru forester Subaru forester, Subaru, Suv
Pin by Ino on Subaru forester Subaru forester, Subaru, Suv from www.pinterest.com

Czy ktoś z użytkowników subaraków diesla spotkał się z takim zachowaniem auta? Przerywanie silnika podczas jazdy lub nierówna praca na biegu jałowym jest efektem powstawania przerw w cyklu jego pracy na jednym lub kilku cylindrach. Cisnienie doladowania 0,9 cooler w.

Problem Może Być Chwilowy I Powracający Lub Stały.

Niestety to już kwalifikuje silnik do remontu. Lift vehicle = 35mm (1.377) allow for additional weight up to 400lbs (200kg) high quality spring steel for long life made in australia. Lekceważenie objawów nie zlikwiduje defektu.

18 Maja 2014, O 08:15.

Jeśli z rury wydechowej silnika benzynowego lub diesla wydobywa się dym o barwie błękitnej to niestety świadczy to o jego zużyciu, ponieważ spalany jest olej silnikowy. A set (2 pcs, left and right side) of genuine, oem subaru rear brake backplates. Jedną z nich jest kontrolka silnika, której zapalanie się może być spowodowane wieloma przyczynami.

Zanim Zacząłem Nagrywać, Już Od Kilku Kilometrów Tak Samo Dymił?Smród Jak Diabli!

Witam, w moim nowym subaraku forester 2.0d z 2015r co jakiś czas wydobywają się z rury wydechowej kłęby niebieskiego dymu. Tym samym będziemy mieli możliwość aby silnik pracował na wolnych obrotach, ale przy dodaniu gazu zacznie się dusić. Tego typu niepokojące dźwięki będą nasilały się wówczas wraz z chwilą wciskania pedału przyśpieszenia.

Czarny Dym Przy Przyspieszaniu Będzie Wydobywał Się Z Układu Wydechowego, Gdy Nasz Silnik Nie Ma Filtra Cząstek Stałych (Nie Ma Go Od Nowości Lub Został Usunięty).

Dymienie diesla jest wynikiem niepełnego spalania mieszanki. A set of ironman rear springs to fit subaru forester sh. Dpf może powodować, że pojazd dymi cały czas, a jeszcze większe ilości kłębów zanieczyszczeń będą spowijać przestrzeń.

Oprócz Szeregu Korzyści, Lecz W Przypadku Uszkodzenia Może Objawiać Się Na Różne Sposoby.

Jeśli mamy wątpliwości, czy faktycznie jest to olej powinniśmy sprawdzić poziom oleju w silniku. Czy ktoś z użytkowników subaraków diesla spotkał się z takim zachowaniem auta? Zasadniczą funkcją turbosprężarki w samochodzie jest podniesienie poziomu zawartości powietrza w silniku tak, by doszło do maksymalnie efektywnego spalania oleju napędowego.

Leave a Reply