by Unknown author

Renault Megane Stukanie Przy Odpalaniu

Renault Megane Stukanie Przy Odpalaniu. Moim zdaniem brzmi to jak ha. Zauważyłem, iż na dołkach z przedniego zawieszenia dobiega dziwny stuk, a ponadto przy delikatnym skręcie gdy prostuje koła, kierownica wraca tak pulsacyjnie nie płynnie.

[Megane I phII] Płyn przy pasku napędu alternatora FORUM
[Megane I phII] Płyn przy pasku napędu alternatora FORUM from megane.com.pl

Z kolei zjawisko stukania występujące w silnikach benzynowych i pojawiające się w dolnym zakresie obrotów przy obciążeniu, może świadczyć o nieprawidłowym kącie wyprzedzenia zapłonu (tzw. Stuki i grzechotanie metaliczne stuki i grzechotanie może być z kolei oznaką uszkodzenia alternatora, albo znów pompy cieczy chłodzącej. Moim zdaniem brzmi to jak ha.

Trzeba Rozebrać Górną Część Deski Rozdzielczej, Bo.

Witam posiadam renault megane scenic 96 roku poj. Witam, mam jeszcze jeden problem w samochodzie renault megane 2 1.9 dci rok 2003. Spadnie obrotów przy odpalaniu silnika i smród spalin.

Moze To Być Silniczek Sterowania Obiegiem Powietrza Zewnątrz/Wewnątrz.

Uwaga to nie jest stukanie. Wszystko przez to, że trzeba rozebrać pół silnika, aby się do nich dostać. Głośne rzędzenie potem auto gaśnie, o ile wogóle odpalił bo tego nie jestem pewien.

Nie Jest To Odgłos Bezpośrednio Z Silnika, Ale Jakby Z Okolic Paska Rozrządu.

Witamod pewnego czasu mam problem podczas porannego odpalania auta. Stąd też wysoka cena za usługę. Silniczek około 250 pln, robocizna około 300 pln.

Filmu Należy Słuchać Dosyć Głośno Gdyż Mikrofon Kamery Nie Nagrał Tego Tak Dobrze, Jak Słychać To Wewnątrz (I Na Zewnątrz) Auta.

Świeca żarowa do renault megane iii, scenic. Rozrzad ma 80 000 przejechanych dzisisiaj kupielem pasek gatesa napinacz ina i pompe wody. Sprawdzenie trzeba włączyć wewnętrzny obieg powietrza jak stuka to to.

Cześć, Przy Odpalaniu Auta Obojętnie Czy Na Zimny/Ciepłym Silniku Benzyna/Gaz Losowo Zdarza Mi Się Sytuacja Że Po Kilku Sekundach Po Odpaleniu Auto Gaśnie W Wyniku Utraty Obrotów Do Zera.

( renault scenic ) stuki pod deską rozdzielczą po odpaleniu. Megane i phi stukanie przy odpalaniu silnika. Witam posiadam megane ii z 03' 1.9 dci 120hp od jakiegos czasu mam problem z odpalaniem mianowiscie zadko odpala za pierwszym razem przewaznie za drugim czasem 3 na cieplym nie ma takiego problemu choć czasami sie zdarzylo.

Leave a Reply