by Unknown author

Programowanie Pilota Ford C Max

Programowanie Pilota Ford C Max. Tanie i dobre opinie cn (pochodzenie) m3n5wy8609 china 5 button. Pilot keyless zaczyna działać po odpaleniu samochodu przykładając klucz do czytnika, następnie trzeba nacisnąć kilkakrotnie pilota.

Ford CMax 1.6 TDCi 115CV Titanium Usata a Gerenzano
Ford CMax 1.6 TDCi 115CV Titanium Usata a Gerenzano from www.vetrinamotori.it

W czasie nie dłuższym niż 10 sekund naciskamy dowolny przycisk na pilocie. Kluczyk samochodowy ford do modeli: Kluczyk do samochodu ford stosowany w modelach:

W Czasie Nie Dłuższym Niż 10 Sekund Naciskamy Dowolny Przycisk Na Pilocie.

Przy kupnie nowego kluczyka lub w sytuacji wymiany baterii, może się okazać, że pilot został rozkodowany i należy go ponownie skojarzyć z samochodem. Ford focus mk3 1.6 tdci Mam problem z zaprogramowaniem pilota centralnego zamka.

Czynność Powtarzamy 4 Razy W Jak Najkrótszym Czasie.

No, svakako slijedite korake o kojima ćemo vam reći kako biste pronašli rješenje bez trošenja previše vremena. Piloty z elektroniką do wszystkich marek. Należy w ciągu trzech sekund przekręci.

Przekręcamy Kluczyk Do Pozycji Ii, A Następnie Do Pozycji 0.

100% of buyers enjoyed this product! To se može dogoditi i u većini slučajeva to se dogodi može se dogoditi. W związku z komunikatem na desce rozdzielczej o konieczności wymiany baterii w posiadanym pilocie, postanowiłem ją wymienić.

Programowanie Pilota Ford Mondeo 1.8 16V 98R Kombi Wer Amer.

Piloty z transponderem oraz elektroniką. Kluczyk do samochodu ford stosowany w modelach: Wejście w tryb parowania pilota zostanie potwierdzone sygnałem dźwiękowym.

Tanie I Dobre Opinie Cn (Pochodzenie) M3N5Wy8609 China 5 Button.

Otóż znalazłem taki oto sposób. (*) w wyjątkowych (niezależnych od nas) sytuacjach, może. Procedura wkładamy niezaprogramowany kluczyk do stacyjki.

Leave a Reply