by Unknown author

Porsche Inter Auto Warszawa Dział Handlowy

Porsche Inter Auto Warszawa Dział Handlowy. Warszawy | xiv wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego | krs: Gwarantujemy najwyższą jakość usług serwisowych.

AutoGT Sp. z o. o. LinkedIn
AutoGT Sp. z o. o. LinkedIn from pl.linkedin.com

Paweł siemieniak customer service professional w sitel warszawa. Audi i porsche w porsche inter auto warszawa okęcie warszawa i okolice. Porsche inter auto polska sp.

22 532 41 00 [email protected] Wojciech Borcz.

Audi i porsche w porsche inter auto warszawa okęcie warszawa i okolice. Kierownik działu samochodów używanych tel.: Sekundowa 1, zarejestrowana w sądzie rejonowym dla m.st.

Przygotowanie, Planowanie, Nadzór Oraz Rozliczanie Inwestycji Budowlanych.

Dział sprzedaży w carserwis sp. Samochody z udokumentowanym pochodzeniem i sprawdzonym stanem technicznym. Porsche inter auto polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oddział w warszawie bentley 2.

Porsche Inter Auto Polska Sp.

Z o.o., dział spraw pracowniczych, ul. Warszawy w warszawie, xiii wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego, wpis do rejestru: Paweł siemieniak customer service professional w sitel warszawa.

Wyślij Wiadomo Ść Zaproś Do.

Kraj polska województwo mazowieckie powiat m.st. Warszawa, bemowo twój zakres obowiązków, reprezentowanie i kreowanie profesjonalnego wizerunku w każdym kanale kontaktu z klientem, dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta, zgodnie z wytycznymi, telefoniczna i internetowa obsługa klienta, zarządzanie. Pokaż więcej profili pokaż mniej profili dodaj nowe umiejętności dzięki tym kursom.

W Polsce Odpowiadamy Za Dystrybucję Takich Marek Jak Porsche, Bentley, Audi, Volkswagen (Samochody Osobowe Oraz Dostawcze), Lamborghini Oraz.

Porsche inter auto polska sp. Stażysta w dziale sprzedaży porsche. Warszawa, bemowo twój zakres obowiązków, reprezentowanie i kreowanie profesjonalnego wizerunku w każdym kanale kontaktu z klientem, dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta, zgodnie z wytycznymi, telefoniczna i internetowa obsługa klienta, zarządzanie.

Leave a Reply