by Unknown author

Objawy Uszkodzonej Podpory Wału Mercedes

Objawy Uszkodzonej Podpory Wału Mercedes. A może tylko łożysko podpory wału? Po wymianie podpory wału i krzyżaka gumowe stukanie ustąpiło ale powyżej 80kmh zaczęło występować delikatne drżenie całego samochodu.

Mercedes Vito 2008 zmieniamy podpory wału napędowego „Jan
Mercedes Vito 2008 zmieniamy podpory wału napędowego „Jan from www.youtube.com

Rozmawiałem już z kilkoma użytkownikami. Pytam bo szukam powodu lekkiego buczenia między 90 a 100 km/h. A może tylko łożysko podpory wału?

Sklep Internetowy Iparts.pl To Ponad 2 000 000 Części Samochodowych W Najniższych Cenach Darmowa Dostawa, Gwarancja I Doradztwo Przy Doborze Auto Części!

( mercedes 190 (w201) ) wymiana podpory wału : Kiedy wspomina em, e szarpie mi samochodem przy ruszaniu. Objawem jego zużycia są drgania w układzie napędowym oraz stuki przy dodawaniu i ujmowaniu gazu.

Z Tego Co Mi Wiadomo Wał W Tym Modelu Jest Nierozbieralny I Jedynym Sposobem Jest Wymiana Całego Wału.

Witam szukam kogoś kto podjąłby się wymiany podpory wału napędowego w 3.2 jts. Ten pomysł jednak mnie nie bawi bo wał kosztuje coś koło 9.000 zł robota. Z poduszką skrzyni jest mniej zabawy, bo nie musisz zdejmować tylnej części wału, zbijać łożyska z wału i wybijać łożyska z podpory.

Ten Pomysł Jednak Mnie Nie Bawi Bo Wał Kosztuje Coś Koło 9.000 Zł Robota.

Tolo84 ( s) bmw e36. Luz w łożysku suki powinieneś wyczuć rękami szarpiąc za wał. G wnie przy cofaniu i wtedy kiedy samoch d jest pod d u szej je dzie (trasa lub miasto).

Występuje Ono Z Różną Częstotliwością I Siłą, Która Uzależniona Jest Od Prędkości Jaką Osiąga Dany Pojazd.

Z tego co mi wiadomo wał w tym modelu jest nierozbieralny i jedynym sposobem jest wymiana całego wału. Po wymianie podpory wału i krzyżaka gumowe stukanie ustąpiło ale powyżej 80kmh zaczęło występować delikatne drżenie całego samochodu. Chciałbym was poprosić o małą poradę.

Uszkodzenie Podpory Wału (Luzy Na Tejże) Charakteryzują Się Głuchym Pukaniem W Podłodze Przy Ruszaniu.

W ten sposób objawiają się nadmierne luzy pomiędzy elementami współpracującymi w przegubie napędowym zewnętrznym, czyli umieszczonym przy kole. Można wymienić samo łożysko (ja kupiłem dobre za 20zł). Części do bmw m5 e39 i m3 e36/e46.

Leave a Reply