by Unknown author

Mitsubishi Outlander 2 Nie Działają Głośniki Tylne I Subwoofer

Mitsubishi Outlander 2 Nie Działają Głośniki Tylne I Subwoofer. Witam wszystkich mam taki problem podlaczylem nowe radio w moim a3 8p i nie dzialaja mi tylne glosniki i sub. Głośniki tylne i fabryczny subwoofer nie działają jc051901.

Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - Mitsumaniaki :: Zobacz Temat - Brak Dźwięku Z Radia - Infinity Z Montero
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi – Mitsumaniaki :: Zobacz Temat – Brak Dźwięku Z Radia – Infinity Z Montero from forum.mitsumaniaki.pl

Niemal nie da się go kupić! Nie znalzlem w manualu bezpiecznika odpowiedzialnego za pozycje wiec sprawdzilem wiekszosc i byla ok. Z jakiegoś jednak powodu trzyma wartość przy odsprzedaży.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Ciepło i zimno działa, klimatyzacja też oraz siła nawiewu. Nie działają tylne głośniki i subwoofer temat został przeniesiony do archiwum. Dodany przez kozi88, 15 września 2011 w karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony.

Ten Temat Przebywa Obecnie W Archiwum.

Tę funkcję spełnia lepiej, niż można by się spodziewać. Na nogi, na szybę itd. Głośniki tylne i fabryczny subwoofer nie działają jc051901.

Jest Duży, Japoński I Rodzinny.

Zdecydowałem jednak przedstawić tu swój problem, ponieważ nigdzie indziej na niego odpowiedzi nie znalazłem. Witam posiadam głośniki logitech x530 , nie działają 2 tylnie głośniki , wcześniej miałem xp i działały wszystkie a teraz zmieniłem na windows 7 i nie działają te 2 wspomniane wcześniej. Sprawdźmy co o tym decyduje.

W 2009 Kupiła W Salonie Outlandera 2.0 Disel, Po Roku Musiałam Wymienic Tarcze Hamulcowe Bo Drgała Kierownica Mimo Że, Samochód Jest Na Gwarancji To Wymiana Na Własny Koszt Bo Tego Gwarancja Nie Obejmuje, Następnie Zepsuł Się Mechanizm Drzwi Kierowcy ,Otworzyłam I Nie Mogłam Zamknąć, Znowu Naprawa Na Mój Koszt.

Wie ktos moze gdzie jest problem bo ja nie mam o tym zielonego pojecia. Nie działa pokrętło od sterowania kierunku nawiewu. Nie działają mi wszystkie głośniki w zestawie creative inspire 5.1 5300.

Zobacz Jakie Dodatki Możesz Dokupić Do Swojego Mitsubishi Outlander.

Główny problem outlander 2.2 did. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie działają tylne głośniki i subwoofer.

Leave a Reply