by Unknown author

Mercedes A Klasa Nie Wchodzi Na Obroty

Mercedes A Klasa Nie Wchodzi Na Obroty. Zastanawiam sie czy to nie wina cewki zapłonowej lub świec ,mam to autko od niedawna więc jeszcze lawiruje ,ale powoli dojdziemy do tego.mój a 140 ma zbyt wysokie obroty na biegu jałowym tak 1000,1100 i tu sie zastanawiam czy aby poprzedni własciciel coś nie wykombinował nie zlecił adaptację podniesienia obrotów na komputerze bo co. Wchodzi tylko na 4000 obrotów proszę o.

Nakładka na zderzak Mercedes EKlasa W212 TModel FL 2013
Nakładka na zderzak Mercedes EKlasa W212 TModel FL 2013 from sklep-tuningowy.pl

Witam mam problem z wolnymi obrotami w moim b 200 cdi a polega na. Prosze pamietac, ze naprawa, która panstwu oferujemy dotyczy tylko przeplywomierza. 1991 cm/140km automatyczna skrzynia biegów cvt rok prod 2008 po liftingu.

1991 Cm/140Km Automatyczna Skrzynia Biegów Cvt Rok Prod 2008 Po Liftingu.

Jak dodałem dużo gazu, to szedł jak burza, ale palił 15. Mercedes klasy a nie jest zbyt licznie reprezentowany na rynku, w przeciwieństwie do innych modeli tej marki. Przy uruchamianiu napełniają się, le na postoju nie powinny opuszczać olej.

Cos, Czego Nie Zaoferuje Panstwu Zaden Dealer.

Prosze pamietac, ze naprawa, która panstwu oferujemy dotyczy tylko przeplywomierza. Trzeba pilnować by miały zawsze smarowanie bo może się to skończyć uszkodzeniami zębatek w mechanizmie wycieraczki, lub innymi uszkodzeniami co może się skończyć wymianą całego mechanizmu. Po odpięciu kostki z czujnika temperatury wentylator wchodzi na maksymalne obroty.

103 Kw Przebieg 188487 Km Pojemność Silnika:

Mercedes a 170 ,po wymianie wtrysków wchodzi tylko na 3200 obrotów, propozycje? Witam mam problem z wolnymi obrotami w moim b 200 cdi a polega na. Miałem ten sam problem, a więc silnik gasł na wolnych obrotach, przy dodaniu gazu dławił się i nie wchodził na obroty podczas jazdy na niskim biegu.

Wiec Tak Jak Odpalam Auto Swieci Sie Edc I Nie Wchodzi Na Obroty Wciskam Sprzeglo I Nic Zadnej Reakcji Edc Nadal Swieci Obroty Nie Wiecej Niz 3000 Sprawdzilem Ten Czujnik Wyciagnalem Rozebralem Styki Ladne Wszystko.

Ja mam to w 2.2 cdi mercedes c 220 fszystko jest normmalnie dopuki nie dam mu w rurę powyżej 130 km/h coś się jak by rozłącza i można jechać tylko do 3000 obrotów po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu wraca wszystko do normy. Kiedyś spokojnie szedł 160km/h na trasie a teraz 120/130 z górki. Nie wchodzi na obroty kolego jest temat na forum.silniki benzynowe strona nr 2.a co do tych obrotów to normalne w a klasie ,więc się nie zamartwiaj tylko postudiuj na forum o tych małych wozidełkach

Zastanawiam Sie Czy To Nie Wina Cewki Zapłonowej Lub Świec ,Mam To Autko Od Niedawna Więc Jeszcze Lawiruje ,Ale Powoli Dojdziemy Do Tego.mój A 140 Ma Zbyt Wysokie Obroty Na Biegu Jałowym Tak 1000,1100 I Tu Sie Zastanawiam Czy Aby Poprzedni Własciciel Coś Nie Wykombinował Nie Zlecił Adaptację Podniesienia Obrotów Na Komputerze Bo Co.

Uruchamia sie bardzo dobrze, ale jak dodam gazu natychiast gasnie / czyli pracuje tylko na wolnych obrotach /. Pisałem już tutaj na forum temat został zamknięty. Witam wszystkich zainteresowanych mercedesem c 180.

Leave a Reply