by Unknown author

Mały Akumulator Mercedes W211 Gdzie Jest

Mały Akumulator Mercedes W211 Gdzie Jest. Z opisu wynika ze jest to bezpiecznik 22. W kwestiach samochodowych jestem noobem.

Pozostałe zdjęcia
Pozostałe zdjęcia from www.autoturek.pl

W związku z dużym zapotrzebowaniem jego produkcja odbywała się między innymi w niemczech, meksyku, austrii, chinach, indiach. W drugim okoazało się, że jednak alternator do wymiany, ale mam uważać na mały akumulator bo słaby. Dlatego alternator ładuje ten akumulator, gdy silnik pracuje.

Witam Najpierw Sprawdź Wszystkie Bezpieczniki Pod Maską Przy Silniku Od Przedniego Sama I Od Tylnego Sama Jest W Bagazniku Jak Sa Ok To Wymontuj Kluczyk Ze Stacyjki I Odepnij Kleme Z Akumlatoza Nie Podpinając Nic Innego I Poczekaj Z Dwie Trzy.

Temat akumulatora pod maska (ten mały) został wymieniony na nowy ale temat nie zniknął, nawet ten tylny jest nowy (nie kiszka tylko dobrany po parametrach i to obydwa) i nic. Nie widziałem tam żadnego czujnika.akumulator wychodzi tylko ze wspornikiem. Witam mam nastepujacy problem mam mercedesa w211 2002r 2.2cdi od pewnego czasu mam z nim problem polega on na tym ,ze jezeli auto po stoji przez noc rozładowuje do 0 akumulator po naładowaniu akumulatora auto zapala i w trakcie uzytkowania nie ma problemów jezeli jezdze nim cały dzien.co o tym sądzicie??

Diagnoza Ciągłego Rozładowywania Akumulatora Mercedes E Klasa W211.

Temat akumulatora pod maska (ten mały) został wymieniony na nowy ale temat nie zniknął, nawet ten tylny jest nowy (nie kiszka tylko dobrany po parametrach i to. Jeśli jednak napięcie akumulatora pomocniczego nadmiernie spadnie, alternator przestanie go ładować, a na tablicy rozdzielczej pojawi się znak ostrzegawczy akumulatora pomocniczego. Forum mercedes e klasa w210.

Więc Nie Pozostaje Nic Innego Jak Trzymanie Jej Tam Gdzie Jest Miejsce Na Nogi Pasażera, A Że Jeżdżę Sam To Nie Będzie Z Tym Kłopotu.

Walcze dalej z moim samochodem wymienilem maly akumulator sbc,kupilem modul akumulatora ten ktory znajduje sie na tylnej scianie i jest polaczony z minusem akumulatora bo taką diagnoze postawili mi popodlaczeniu pod kompa,wymienilem modul dalej zapala sie komunikat akumulatora na czerwono i visit workshop.ladowania na dzialajacym silniku okolo. Polecili jechać do innego bardziej doświadczonego warsztatu. W kwestiach samochodowych jestem noobem.

Z Tego Co Kojarzę, Wyjątkiem Jest C63, Który Też Ma Aku Z.

Co nie jest prawdą w tym schemacie. Najlepsze polskie forum użytkowników mercedesa w211! Do 2008 roku był produkowany w sumie w przeszło 20 wersjach silnikowych.

W Związku Z Dużym Zapotrzebowaniem Jego Produkcja Odbywała Się Między Innymi W Niemczech, Meksyku, Austrii, Chinach, Indiach.

A jak sie spawa samochod np tlumik to powinno sie odlaczyc akumulator, jak jest w tym przypadku? Ciekawostką jest, że do wszystkich tych aut możemy zamontować w zasadzie tylko jedną wersję akumulatora i zdecydowanie zalecane są akumulatory. Poniżej znajdziesz listę wszystkich modeli uszeregowanych według rocznika, pojemności i rodzaju silnika.

Leave a Reply