by Unknown author

Kasowanie Inspekcji Ford Mondeo Mk5

Kasowanie Inspekcji Ford Mondeo Mk5. W pierwszych latach produkcji były to wtryski elektromagnetyczne siemens, potem delphi. Po wymianie filtrów i płynów, a także inspekcji stanu hamulców i zawieszenia, konieczne jest kasowanie kontrolki serwisu ford mondeo mk2.

Ford mondeo MK5 2.0 TDCi 230ps/500nm/(245 30 R20) 0100
Ford mondeo MK5 2.0 TDCi 230ps/500nm/(245 30 R20) 0100 from www.youtube.com

Otworzyć schowek i wyciągnąć go z zawiasów zdecydowanym szarpnięciem w stronę fotela pasażera. Przekręcić kluczyk na pozycję ii. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators.

W Taki Sposób Będę Zaznaczał Miejsca, Gdzie Będę Potrzebował Pomocy Od Innych, Bardziej Doświadczonych.

Dowiaduj się o nowościach na bieżąco, dowiedz się jak naprawić swój samochód. Dzięki temu możesz cieszy ć się jazdą w nim przez wiele lat. Na prawej ściance za schowkiem znajduje się przycisk kasowania serwisu.

Przytrzymaj Ok I Skasowałeś Inspekcję O Ile Się Nie Mylę.

Jak się przydało łapka w górę !!! Forum między innymi daje ci możliwość zapoznania się z opiniami ekspertów oraz skorzystania z mnóstwa poradników! Ukryte menu zegarów ford fiesta mk7.

Łe Tam Panie, Fordy Rdzewiejo, Sie Psujo I Nie Jado I Palo Jak Smoki.

W pierwszych latach produkcji były to wtryski elektromagnetyczne siemens, potem delphi. Przekręć kluczyk do pozycji ii lub naciśnij przycisk zapłonu. Bodajże w ustawieniach samochodu to jest.

Z Racji, Że Na Forum Nie Znalazłem Poradnik Jak Używać Forscan, Postanowiłem Napisać Poradnik.

Temperaturę chłodziwa, głowicy, obroty, prędkość pojazdu) oraz kodów dtc, dzięki którym możemy w prosty i darmowy sposób zdiagnozować niektóre usterki pojazdu. Kontrolka ta to symbol klucza na check panelu. Temperaturę chłodziwa, głowicy, obroty, prędkość pojazdu) oraz kodów dtc, dzięki którym możemy w prosty i darmowy sposób zdiagnozować niektóre usterki pojazdu.

Wcisnąć I Przytrzymać Przez 4 Sekundy Przycisk Za Schowkiem.

Otworzyć schowek i wyciągnąć go z zawiasów zdecydowanym szarpnięciem w stronę fotela pasażera. Ford puma / fiesta mk5: Trzymaj pedały wciśnięte przez około 15 sekund.

Leave a Reply