by Unknown author

Jak Zrobic Emulator Maty Mercedes

Jak Zrobic Emulator Maty Mercedes. Poniżej zobaczysz jak wygląda gotowy emulator maty, a w dalszej części artykułu dowiesz się do czego służy. Należy znaleźć złącze maty pod fotelem pasażera i podłączyć wtyczkę do instalacji samochodu.

Mercedes Klasy A W176 emulator maty i pasa z wtyczkami
Mercedes Klasy A W176 emulator maty i pasa z wtyczkami from sklep.blshop.pl

About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Przełącz zapłon w pozyce 2 i trzymaj przez dalsze 10 sekund. Pomierzyłem starą matę i zrobiłem emulator zajętego fotela.

Do Emulatora Maty Gratis Dodajemy Złączki Ułatwiające Montaż.

Na zdjęciu poniżej opisane są wszystkie zewnętrzne elementy zestawu. Emulator maty często występuje w zestawie z emulatorem pasa. Urządzenie wyprodukowane w ue i przetestowane.

Na Zdjęciu Poniżej Opisane Są Wszystkie Zewnętrzne Elementy Zestawu.

Emulator maty + emulator zapięcia pasa; Instrukcja montażu emulatora zapinki pasaw bmw i3 1. Wysłane z mojego d5803 przy użyciu tapatalka

Emulator Jest W Wersji Samouczącej (Wpinasz I Działa) Bez Programowania.

Emulator zastępuje oryginalny sygnał czujnika zajętości siedzenia pasażera (maty), znajduje zastosowanie w przypadku jego uszkodzenia. Witam wszystkich mam standardowy problem z matą w siedzeniu pasażera. Do swojego samochodu szukałem chyba z pół roku.

A Mi Się Wydaje Po Twoim Opisie, Że Z Czymś Innym.

Na zdjęciu poniżej opisane są wszystkie zewnętrzne elementy zestawu. Emulator należy podłączyć do instalacji samochodu w miejsce uszkodzonej maty. Emulator maty często występuje w zestawie z emulatorem pasa.

Przełącz Zapłon W Pozyce 2 I Trzymaj Przez Dalsze 10 Sekund.

Należy znaleźć złącze maty pod fotelem pasażera i podłączyć wtyczkę do instalacji samochodu. 2030061a015 + 722.6 + 955 + 612 + 220 + 744u. Jak jeździsz sam to po prostu zapinaj pas pasażera.

Leave a Reply