by Unknown author

Jak Skasowac Serwis Okresowy Volvo V50

Jak Skasowac Serwis Okresowy Volvo V50. Witam, mam problem volvo v50 2.0 d. Może wie ktos jak skasowac w samochodzie golf iv komunikat o wymianie oleju,nie wiezdzając na warsztat.vw golf mk7 jak skasować informacje serwisowe, olej i inspekcje.

VOLVO V50 2.0D LIFT WAHACZ LEWY PRZÓD PRZEDNI Kryspin
VOLVO V50 2.0D LIFT WAHACZ LEWY PRZÓD PRZEDNI Kryspin from kryspinauto.pl

Poczekaj, aż żółta kontrolka między zegarami zacznie migać. Umieścić kluczyk w stacyjce w pozycji i. Volvo v50 mw [v50 2.4 d5 2008] dziwny problem z elektryką prądem.

Przyłączyć Kabel Mostkowy Do Przyłącza 7 Gniazda Diagnostycznego Gniazdo Diagnostyczne Znajduje Się Za Prawym Reflektorem.

W czasie jazdy przez dosłownie sekundę może dwie przygasają światła, mruga wyświetlacz od radia, pokazują się kontrolki, słychać trzeszczenie w głośnikach. Przekręcić kluczyk do pozycji ii nadal trzymając przycisk kasowania przebiegu dziennego. Naciskamy przycisk kasowania kilometrów i trzymamy, kilometry się wyzerują ale tylko na razie.

( Volvo V50 ) Kasowanie Inspekcji C30 / S40 / V50.

Taśma jak się zwali to najczęściej na ament więc niekoniecznie. Volvo v50 mw [v50 2.4 d5 2008] dziwny problem z elektryką prądem. Bremsasisstent wartung erfoderlich konieczny serwis układu wspomagania hamulców (ułatwia wyhamowanie pojazdu w sytuacjach awaryjnych).

Volvo V50 Mw [V50 2.0D 2007] Kasowanie Serwisu Wyprostowanie Kierwonicy Czy Warto Serwisować.

Sprawdzenie c30, s40, v50, c70 na obecność kodów dtc volvo w ukrytym menu pozwala ustalić moduł wyświetlający błąd wymagany serwis silnika. Po pierwsze, volvo ma dość rozbudowany system diagnostyki, zapraszam na vadisa lub pojedz gdzie kolwiek na diagnostykę która pokaże jaki to błąd. Po 10 sekundach kontrolka zacznie migać.

Poczekaj, Aż Żółta Kontrolka Między Zegarami Zacznie Migać.

Tak jak w tytule!jak się przydało łapka w górę !!!if it was useful thumbs up Obrócić przycisk y w prawo, w celu skasowania wskazania, 7. Forum klubowiczy i miłośników volvo v50, s40 c30, c70.

Sam Mam Zamiar Zmieniac Olej I Filtry ,Ale Nie Mam Pojecia Jak Wyzerowac Licznik Przegladu Serwisowego.

Włączyć zapłon, 4.golf iv serwis oil jak to skasowac nie podpinajac kompa. Witam, mam problem volvo v50 2.0 d. Wcisnąć i trzymać przycisk kasowanie przebiegu dziennego ( z lewej strony zestawu wskaźników, pod prędkościomierzem).

Leave a Reply