by Unknown author

Ile Km Można Zrobić Na Rezerwie Volkswagen

Ile Km Można Zrobić Na Rezerwie Volkswagen. Normalnie jak krzyczy, że pić to trzeba lać! Poniedziałek, 18 lipiec 2011, 06:46 ».

Czy wciąż warto kupić przedliftową limuzynę? Test Arteona
Czy wciąż warto kupić przedliftową limuzynę? Test Arteona from trends.com.pl

Ile kilometrów można przejechać na rezerwie? Normalnie jak krzyczy, że pić to trzeba lać! W amg e63s mam 78,5 l w trybie komfort na rezerwie zrobię pewnie ze 100 km, ale poniżej 60 km komputer przestaje podawać zasięg a podaje komunikat że trzeba zatankować, więc do końca nie jestem pewien ile bym zrobił.

( Volkswagen Bora ) Rezerwa Paliwa W Zbiorniku.

Niektórzy użytkownicy samochodów, zanim zatankują zbiornik, potrafią na rezerwie przejechać kilkadziesiąt kilometrów. No właśnie, ile kilometrów można zrobić lanosem 1.6 16v po zaświeceniu się kontrolki rezerwy? Normalnie jak krzyczy, że pić to trzeba lać!

Daje To Łącznie 160 Km Jazdy Na Rezerwie.

Jak bym włączył tryb race to pewnie nie dojechał bym do następnych świateł na rezerwie 😉 Dystans do przejechania na rezerwie wynosi od kilkudziesięciu do 100 km, a niekiedy przekracza nawet tę wartość. Ile można przejechać na rezerwie?

Jeśli Będziemy Jednak Jechać Bardzo Ekonomicznie, A Na Dodatek Modelem Z Napędem Hybrydowym, Wtedy Możemy.

Na przykład toyota yaris od momentu, gdy na desce rozdzielczej zaświeci się kontrolka rezerwy, przejedzie średnio 60 km. Tymczasem zbyt mała ilość paliwa w baku jest szkodliwa dla wielu podzespołów pojazdu. Lampka kontrolna rezerwy paliwa jest najbardziej nielubianym przez kierowców wskaźnikiem.

Jeśli Masz Wskaźnik / Komputer, Zrób Przed Odpaleniem Silnika Test Kompa, Pierwsze Wskazanie Na Wyświetlaczu, To Ilość Paliwa W Zbiorniku.

Ile km na rezerwie ? (chyba najbardziej nie lubiana kontrolka) silnik 1,4 16v. Vw golf v 55 km i choć na powyższej liście z pewnością nie ma wszystkich aut, to jednak jedno jest pewne:

Ile Kilometrów Na Rezerwie Ile Km Można Przejechać Na Rezerwie Ile Km Można Zrobić Na Rezerwie Ile Km Na Rezerwie Ile Mozna Jechac Na Rezerwie Ile.

Ja mysle ze kazdemu przejezdza inaczej w miescie i na trasie, kazda noga inna, kazda instalacja inna, kazde auto inne, wiec pytanie raczej bez sensowne. Otóż, mam już wskaźnik na polu e i nigdzie nie widzę kontrolki rezerwy. Suzuki sx4 jest ekonomiczne, nawet w mieście przejedzie na rezerwie 100 km.

Leave a Reply