by Unknown author

Hak Holowniczy Volvo V40 2003

Hak Holowniczy Volvo V40 2003. Zaletą, ważną przede wszystkim dla profesjonalistów, którzy wykorzystują hak holowniczy w celach zawodowych, jest to, iż końcówka kulowa nie musi być. Jeeli samochód wyposaony jest w demontowalny hak holowniczy volvo:

Hak holowniczy Volvo V40 STEINHOF V280 DOBREHAKI.PL
Hak holowniczy Volvo V40 STEINHOF V280 DOBREHAKI.PL from dobrehaki.pl

Hak holowniczy z kulą odkręcaną firmy imioła hakpol + wiązka elektryczna 7pin z. V40 cross country 2019 bagaż i ładunek charakteryzujący się unikatową, dostosowaną do samochodu konstrukcją hak holowniczy jest nieodzowny dla osób, które cenią bezpieczeństwo i gwarantowane działanie. Sztywny hak holowniczy do aut marki volvo v40 zainteresuje tych klientów, którzy często korzystają z przyczep lub innych rozwiązań transportowych jeśli chodzi o holowanie.

Gdy Nie Jest Potrzebny, Można Go Zastąpić Pokrywą, Która Całkowicie Maskuje Otwór Po Haku.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Kompletne zestawy montażowe, gwarancja producenta na 24 miesiące i dostawa kurierem w 24h. Odchylany hak holowniczy do aut marki volvo v40 liftback (525, 526) ciekawe informacje o hakach holowniczych volvo v40 liftback (525, 526) dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiodącej pozycji na rynku w dziedzinie haków holowniczych, rameder stał się ekspertem, jeśli chodzi o haki holownicze do aut marki volvo v40 liftback (525, 526.

* Nie Dotyczy Zaczepów Kulowych Z Wbudowanym Amortyzatorem Koysania.

Bardzo dobry, łatwy w montażu, z homologacją europejską hak holowniczy dopasowany idealnie do samochodu volvo v40. Steinhofa dostarczamy szybkim kurierem w. Rocznik od 2007 do 2010.

W Razie Potrzeby Można Go Łatwo Zamontować.

Podaj dane kontaktowe, a my damy ci znać kiedy towar będzie dostępny. Wybierając hak holowniczy do samochodu marki volvo mamy do wyboru hak holowniczy tradycyjny, z kulą haka przykręcaną śrubami lub hak holowniczy z kulą automatycznie wypinaną. Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne

Podczas Jazdy Hak Powinien Byç Zablokowany.

Po opłaceniu zamówienia na ten produkt otrzymasz: V40 cross country 2019 bagaż i ładunek charakteryzujący się unikatową, dostosowaną do samochodu konstrukcją hak holowniczy jest nieodzowny dla osób, które cenią bezpieczeństwo i gwarantowane działanie. Czerwony sworze musi byç cakowicie wciêni´ty!

Haki Holownicze Z Kulą Przykręcaną Śrubami To Ekonomiczne.

Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu: Hak holowniczy volvo v40 s40 30889089. V40 2014 bagaż i ładunek charakteryzujący się unikatową, dostosowaną do samochodu konstrukcją hak holowniczy jest nieodzowny dla osób, które cenią bezpieczeństwo i gwarantowane działanie.

Leave a Reply