by Unknown author

Gdzie Jest Filtr Oleju Nissan Primera P11

Gdzie Jest Filtr Oleju Nissan Primera P11. W poradniku tym dowiesz się jak samemu wymienić olej w nissanie primera z silnikiem benzynowym 1,6 i 2,0. Rozwiązanie., [nissan primera p11] elektryka klimatyzacji manualnej.

Primera p11 oraz p10 brzęczek nie działający oraz brak
Primera p11 oraz p10 brzęczek nie działający oraz brak from www.elektroda.pl

Jednak nie może być to rzadziej, niż co roku. Już długi czas był problem bo podczas odpalania obrazu po tym jak silnik zaskoczył musiałem przegazowac go żeby nie zgasł jednak nie uważałem tego za coś poważnego. Filtr paliwa znajduje się w prawej części komory silnika.

Już Długi Czas Był Problem Bo Podczas Odpalania Obrazu Po Tym Jak Silnik Zaskoczył Musiałem Przegazowac Go Żeby Nie Zgasł Jednak Nie Uważałem Tego Za Coś Poważnego.

Primera p11 144 2.0 140km 01r, primera p11 1.6 100km 97r, serena 2.0 98r. Gdzie jest czujnik położenia wału. Już długi czas był problem bo podczas odpalania obrazu po tym jak silnik zaskoczył musiałem przegazowac go żeby nie zgasł jednak nie uważałem tego za coś poważnego.

Wartość Ta Jest Przybliżona I Należy Na Bieżąco Kontrolować Ilość Oleju Na Bagnecie Podczas Uzupełniania.

Nissan primera p10 i p11: Przykręcamy filtr do momentu wyczucia oporu, następnie dodatkowo o 2/3 obrotu. Gdzie jest czujnik położenia wału witam, obydwa czujniiki są takie same, jeden w górnej pokrywie rozrządu , drugi w bloku na dole przy kole zamachowym z tylu silnika.

Nie Mogę Gadać Z Tym Silnikiem, Nie Mam Do Niego Sprzętu.

Wymiana filtra paliwa 14 listopada 2010, 21:09 dołącz do grona ekspertów. Wymianę filtra paliwa w nissanie primera p10/p11 przewiduje się co 30 000 kilometrów. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części.

Zmieniać Olej Czy Nie ?

Częste wymiany oleju silnikowego są dobrą metodą na zapewnienie silnikowi odpowiedniej kondycji. Chciałbym spróbować samodzielnie wymienić olej i filtry oleju, paliwa. W tym momencie problem jest większy auto na jalowych.

W Poradniku Tym Pokażemy Jak Prawidłowo Wymienić Filtr Paliwa W Nissanie Primera P10/P11 Z Silnikiem 1.6 I 2.0.

Ilustrowane instrukcje krok po kroku i filmiki instruktażowe nt. Regularna wymiana filtru paliwa jest bardzo ważna przy eksploatacji każdego auta. W poradniku tym dowiesz się jak samemu wymienić olej w nissanie primera z silnikiem benzynowym 1,6 i 2,0.

Leave a Reply