by Unknown author

Gdzie Jest Czujnik Ciśnienia Klimatyzacji Suzuki Grand Vitara

Gdzie Jest Czujnik Ciśnienia Klimatyzacji Suzuki Grand Vitara. Włączają się za to wentylatory, bo przy czujniku jest o około 20 stopni. Pojawił się problem z klimatyzacją.

pompa paliwa pływak 2004r Suzuki Grand Vitara 7385680135
pompa paliwa pływak 2004r Suzuki Grand Vitara 7385680135 from archiwum.allegro.pl

Czujnik ciśnienia (dwupinowy) zwarty nie powoduje włączenia klimatyzacji. Sklep jest w trybie podglądu. Byłem u mechanika i wymienił elektromagnes w sprężarce który załącza klima bo faktycznie nie działał, nabił klimę, ciśnienie trzyma i jest szczelna ale niestety klima sama się wyłącza, zauważyłem, że na postoju działa ale też nie zawsze, a jak zacznę jechać przestaje działać i czasem i to dosyć rzadko.

Pojawił Się Problem Z Klimatyzacją.

Niestety nie mogę znaleźć nigdzie schematu. Są aż trzy, więc nie sądzę. Poprzedni właściciel wymieniał rozrząd (łańcuszek) i za długo na nim nie pojeździłem bo napinacz (olejowy) odmówił posłuszeństwa puścił i zaczęła się reakcja łańcuchowa.

Czujnik Ciśnienia (Dwupinowy) Zwarty Nie Powoduje Włączenia Klimatyzacji.

Ciśnienie w oponach samochodu suzuki vitara należy utrzymywać na poziomie zalecanym przez jego producenta. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Jednak powietrze z wylotów w kabinie ma 12,5st c i ni cholery mniej.

Z O.o., Podmioty Powiązane I Partnerów.

Suzuki grand vitara 02r 2.0 hdi rhz.przy odpaleniu (silnik zimny) około 5 sekund silnik delikatnie faluje obrotami.gdy silnik jest ciepły wszystko jest w porządku,czasem się zdarzy ze 2 sekundy faluje na ciepłym lub po dodaniu gazu.przepływomierz nowy,układ niskiego ciśnienia sprawdzony,czujnik temp.paliwa. Problemem okazał się czujnik położenia wałka rozrządu jak wcześniej pisałem czujnik zamówiłem w sklepiku suzuki zgodnie z sugestią samochodzik buja się wyśmienicie ale zaobserwowałem bardzo spadły mi jałowe obroty, zwłaszcza kiedy jest zimny silnik tj. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp.

Sklep Jest W Trybie Podglądu.

Czujnik cisnienia oleju samurai/vitara/ grand vitara, w kategorii ciśnieniowe / czujniki / układ elektryczny. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Od jakiegoś czasu posiadam suzuki grand vitara ii 2.0 pb.

Witam Wszystkich Po Dłuższej Przerwie.

Ciśnienia sprężarka wytważa dobre, jest to około 15bar, 2bar. Temperatura na zegarach jest w normie, a komputer wyświetla, że przy czujniku jest ponad 100 stopni. Czujnik ciśnienia klimatyzacji grand vitara/ jimny.

Leave a Reply