by Unknown author

Dezaktywacja Świateł Skandynawskich Mazda Cx7

Dezaktywacja Świateł Skandynawskich Mazda Cx7. Land rover defender 2.2 td4. Automatyczny włącznik świateł mazda 626.

MAZDA CX7 CX7 2006 LAMPA TYŁ TYLNA PRAWA EU 7612791343
MAZDA CX7 CX7 2006 LAMPA TYŁ TYLNA PRAWA EU 7612791343 from archiwum.allegro.pl

W sklepie internetowym dobrehaki.pl znajdziesz hak holowniczy wypinany poziomo autohak m58a: Forscan ma taką opcję, dodam że do cxa warto kupić obd z harwdare w wersji 1.3. Sam hak, swietny ale dedykowana wiazka troche mniej, w moim rozumowaniu dedykowana wiazka polega na tym ze instaluje sie ja bez wiekszej ingerencji w instalacje samochodu, w moim przypadku trzeba bylo ciagnac dwa dodatkowe kable od przodu auta wiec troche zabawy bylo przy rozbieraniu.

Automatyczny Włącznik Świateł Mazda 626.

Zobacz inne haki holownicze, najtańsze i najlepsze oferty. Radekpod ten myk z pinami to chyba do starej mazdy a nie cx7. Mam ten sam model samochodu co ty i rozwiązałem sprawę właście forscanem.

Land Rover Defender 2.2 Td4.

Jeśli jesteś z południa, to zapraszam do krakowa. Przewód turbiny land rover defender 2.2 td4 lr029650. W sklepie internetowym dobrehaki.pl znajdziesz hak holowniczy wypinany poziomo autohak m58a:

Sam Hak, Swietny Ale Dedykowana Wiazka Troche Mniej, W Moim Rozumowaniu Dedykowana Wiazka Polega Na Tym Ze Instaluje Sie Ja Bez Wiekszej Ingerencji W Instalacje Samochodu, W Moim Przypadku Trzeba Bylo Ciagnac Dwa Dodatkowe Kable Od Przodu Auta Wiec Troche Zabawy Bylo Przy Rozbieraniu.

Forscan ma taką opcję, dodam że do cxa warto kupić obd z harwdare w wersji 1.3. Steinhofa dostarczamy szybkim kurierem w 24h. Zobacz inne haki holownicze, najtańsze i najlepsze oferty.

Oczywiści Rok Produkcji 2008 2.3 Disi 260Km Zastanawia Mnie Jedno Dlaczego Nic Nie Świeci Się Na Desce,

Też widziałem ten filmik na yt, bodaj rosyjski.

Leave a Reply