by Unknown author

Demontaż Klamki Fiat Punto 2 Od Strony Kierowcy

Demontaż Klamki Fiat Punto 2 Od Strony Kierowcy. Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z autodoc club! Po zdemontowaniu tego trzeba wyjąć wewnętrzny mechanizm klamki.

Fiat Punto II Zatrzaskujące się drzwi kierowcy
Fiat Punto II Zatrzaskujące się drzwi kierowcy from www.elektroda.pl

Jak już będziesz to miął zdjęty boczek. Ilustrowane instrukcje krok po kroku i filmiki instruktażowe nt. Zelektryzowana klimatyzacja w pojazdach elektrycznych i hybrydowych układy klimatyzacji stosowane są w pojazdach samochodowych od wielu lat.

Wiem, Że Trzeba Odkręcić Śrubę Koło Klamki No I Zatrzaski Na Około, Ale Nadal Nie Schodzi Boczek.fiat Punto Boczek Drzwi [Punto Ii] Milknące Głośniki W Drzwiach Kierowcy Problem Z Zamkiem W Drzwiach Elektryczne Szyby Drzwi Nie Chca Sie Zamknac Centralny Wariuje Nie Zamyka Czasem Jednych Drzwi Przy Próbie Podnoszenia Szyby Coś Bzyczy.

Fiat punto ) urwałem klamkę od strony kierowcy: [ dodano 02 cze 2008 1603 ] jak macie cos takiego to. Mam problem z klamka lewa przednia (od strony kierowcy).

Na Wysokości Klamki Jest Zaślepka.

Po jej wyjęciu wykręca się torxem 30 blokadę. Następnie wyjmujesz tę nakładkę przy klamce. Następnie wyjmujesz tę nakładkę przy klamce.a potem samą klamkę.po zdemontowaniu tego trzeba wyjąć wewnętrzny mechanizm klamki.o ile mnie pamięć nie myli, jest on przynitowany do drzwi.

Rusza Się Ale Na Siłę Nie Chcę Nic Ciągnąć.

Nie wiem co jest mam punto ii 1.2 i od strony pasażera szyba została w połowie przeze mnie otwarta i tak została przyjeżdżam pod podjazd na garaż i lipa nie zamyka się nie wiem co jest od kierowcy działa eleganckojezu żeby nie był to silniczek jak myślicie pomóżcie dzięki. Demontaż bocznej klamki fiat doblo rocznik 2003. Jak już będziesz to miął zdjęty boczek.

Po Jej Wyjęciu Wykręca Się Torxem 30 Blokadę.

Przekaźnik pompy paliwa, sterownik fiat brava bravo marea punto siena palio cinquecento nors 240113.ogłoszenia o tematyce: Nasze instrukcje krok po kroku pomogą ci przeprowadzić każdą naprawę lub wymienić dowolną część w samochodzie. Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z autodoc club!

Volvo V50 Mw [V50 2008] Jak Zdemontować Klamkę Demontaż Klamki Proszę O Pomoc W Zdemontowaniu Klamki Od Strony Kierowcy.

Problem z klamką od strony kierowcy. Odkręciłem śrubkę przy zamku i zamek się zluzował. Jak ciagne za klamke to cos strzela w drzwiach blisko zamka.

Leave a Reply