by Unknown author

Czy Można Założyć Lpg Do Subaru Forestera Xt 2017

Czy Można Założyć Lpg Do Subaru Forestera Xt 2017. Subaru forester lpg w kategorii subaru. Jest natomiast pytanie czy kit pod forestera jest osiągalny.

Montaż Lpg Subaru Forester Z 2.0 Boxer 150Km 2011R W Energy Gaz Polska Na Gaz Brc Sq 32 - Youtube
Montaż Lpg Subaru Forester Z 2.0 Boxer 150Km 2011R W Energy Gaz Polska Na Gaz Brc Sq 32 – Youtube from www.youtube.com

Jak wiadomo nawigacja w foresterze nie ma wersji polskiej czyli urzadzenie jest bezużyteczne. Subaru forester lpg w kategorii osobowe. Subaru forester lpg automat w kategorii subaru.

Subaru Forester Lpg Automat W.

Skórzana tapicerka, automatyczna klimatyzacja, nawigacja, komputer pokładowy, tempomat, elektrycznie sterowane szyby i lusterka,. To samochód dojrzały, funkcjonalny, z efektywnym napędem 4×4. Jest też intrygujący emblemat ‘symmetrical awd’.

Jednak Pieniądz To Pieniądz I Sprawdziłem Jak To Teraz Wygląda I Okazuje Się, Że Na Spokojnie, Nie Ma Się Czego Bać Subaru Forester 2.0Xt (Turbo 177Km) Przebieg 280Tyś Rok.

Nie mam lpg, ale mówią, że co 50 tyś km. Można podobno odłączyć silnik od skrzyni i unosić raz jedną, raz drugą stronę silnika. Mam pecha co do instalacji.

Przy Płytkach Da Się To Zrobić, Ale Przy Szklankach Nie Wiem.

Czwarta generacja subaru forestera zbiera bardzo dobre opinie wśród użytkowników i mechaników. Subaru forester lpg w kategorii motoryzacja. Przy czym do sprawdzenia nie trzeba wyciągać silnika.

Generalnie Radzono Mi Że Silnik Subaru 2.5 St Turbo Nie Lubi Się Z Lpg Ale Spalanie W Moim Forku Mnie Już Dobijało.

Skoro forestery nie znoszą lpg, to dlaczego na zdjęciach jest wersja ecomatic, z fabrycznie, czy też serwisowo montowaną instalacją? Sterownik zenit pro lub zenit blue box, wtryskiwacze hercules i reduktor magic. Świece i filtry nowe, zawory regulowane, silnik pracuje równo, nic nie szarpie nie ma falowania obrotów , moc jest proszę o sugestie co dalej??

Wyśniłem Sobie Subaru Forestera, To Mam.

Okazało się podczas wczorajszej jazdy autostrada że na pb też. Subaru forester i sf check engine cruise tempomat i na lpg i na benzynie do wczorajszego dnia myślałem że lpg powoduje check engine w trybie tempomat. Teraz mam forestera którego zagazowałem sekwencyjną instalacją i.

Leave a Reply