by Unknown author

Czujnik Cisnienia Silnika Mercedes A 170

Czujnik Cisnienia Silnika Mercedes A 170. Dobry diagnosta jednak dokopał się do błędu z problemem ciśnienia paliwa na listwie a co za tym idzie czujnika ciśnienia. Ponieważ w przypadku jakieś wady, filtr nie będzie.

Czujnik Ciśnienia Paliwa Na Listwie W 203 W 210 Sprinter Vito 638 | Układ Paliwowy Silnika \ Układ Wtryskowy Oleju Napędowego \ Sterowanie Wtryskiem | Redmars.pl
Czujnik Ciśnienia Paliwa Na Listwie W 203 W 210 Sprinter Vito 638 | Układ Paliwowy Silnika \ Układ Wtryskowy Oleju Napędowego \ Sterowanie Wtryskiem | Redmars.pl from www.redmars.pl

( mercedes klasa a i vaneo ) a140 gdzie czujnik ciśnienia oleju. Dobry diagnosta jednak dokopał się do błędu z problemem ciśnienia paliwa na listwie a co za tym idzie czujnika ciśnienia. Najlepsze marki auto części do twojego samochodu z jednego źródła » darmowa dostawa od 390 pln

Uszkodzony Czujnik Różnicy Ciśnień Daje O Sobie Znać, Poprzez Zapalenie Się Kontrolki, Która Nawiązuje Do Filtra Cząstek Stałych.

Kontrolki w aucie informują nas o działaniu najważniejszych układów w samochodzie. Najlepsze marki auto części do twojego samochodu z jednego źródła » darmowa dostawa od 390 pln Też mam problem z kontrolką epc w silniku 1.7 cdi a 170.

Auto Jak Wyżej, Autko Słabo Ciągnie, Max 110 Km/H, Auto Po Naprawie Skrzyni Biegów U Mechanika, Uszkodził Abs, Urwany Kabelek Od Czujnika W Kole, Lampka Abs I Esp Już Gaśnie Ale Auto Dalej Nie Idzie Z Pełną Mocą, Czy Przy Tym Aucie Jest Taki Sam Przełącznik Przy Sprzęgle Jak Przy Silnik 2.2.

Kontrolka zapaliła się i silnik nie chce opalić. Dobry diagnosta jednak dokopał się do błędu z problemem ciśnienia paliwa na listwie a co za tym idzie czujnika ciśnienia. Mercedes a 170 1.7 cdi brak mocy.

Brak Mocy I Przyspieszenia Mercedes A 170.

Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną. Od pol roku swieci mi sie kontrolka silnika, bylam u mechanika to mi powiedzial , ze to kontrolka od pedalu gazu. Część z nich ma charakter wyłącznie informacyjny lub ostrzegawczy, a część wskazuje na konkretne usterki.

Nie 20 Lis 2011, 22:17.

(0) wie tylko wróżka,a tutaj ich nie ma. I pomogło, od kilku tygodni błąd nie powraca (porada z forum w204). W silniku mercedes om502la (v8 i 1 turbo) pęknięty pasek wieloklinowy wyrwał mi wtyczkę od czujnika temperatury i cisnienia oleju.

Od Jakiegoś Czasu Nawet Na Rozgrzanym Silniku Da Się Odczuć Nie Równą Pracę.

Oblukaliśmy go i już chyba był wymieniany i to na jakiś badziewny przynajmniej tak mi się wydaje bo ani loga. Jedną z nich jest kontrolka silnika, której zapalanie się może być spowodowane wieloma przyczynami. Ale za nic nie mogę znaleźć jaki kabel ma być w jakim miejscu.

Leave a Reply