by Unknown author

Czujnik Ciśnienia Oleju Renault Megane Ii Gdzie

Czujnik Ciśnienia Oleju Renault Megane Ii Gdzie. Dodam że delikatnie sączyło koło kolektora wydechowego olejem jeszcze przed remontem., ale nie ruszałem tego. ,na rurce przy prawym halogenie to jest presostat.

Renault Megane 1.4 16 V - Nieszczelny Czujnik Ciśnienia W Kolektorze Ssącym
Renault Megane 1.4 16 V – Nieszczelny Czujnik Ciśnienia W Kolektorze Ssącym from www.elektroda.pl

Renault, megane ii, 2004, 1.5 dci czujnik temperatury plynu chlodzacego jest w obudowie termostatu , szukaj od strony skrzyni biegów plastik do którego lecą przewody z układu chłodzenia.,a gdzie już szukałeś pod maską? Miesiąc temu uszkodził się czujnik w kole p.l, a po dwóch tygodniach w kole t.l. Czy muszę spuścić olej aby go wymienić.

Proszę O Pomoc I Porade Zapala Się Kontrolka Ciśnienia Oleju (Czerwona Konewka) I Stop, Po Sprawdzeniu Stanu Oleju Jest Wszystko Okej Na Bagnecie I Wskaźniku Elektronicznym.

Renault, megane ii, 2004, 1.5 dci czujnik temperatury plynu chlodzacego jest w obudowie termostatu , szukaj od strony skrzyni biegów plastik do którego lecą przewody z układu chłodzenia.,a gdzie już szukałeś pod maską? Czy muszę spuścić olej aby go wymienić. Wskaźnik na tablicy koła pokazuje przed uruchomieniem samochodu a po uruchomieniu kółka znikają.

Kolego Common Nie Pisz Głupot, Że Wszystkie Czujniki 'Świrują', To Są Sporadyczne Przypadki, Jedynie Na Długo Nie Wymienianych Olejach I Nie Mozna Na Tym Budować Teorii, Ze Jest To Norma, Po To Firma Wymysliła Udogodnienie By Z Niego Korzystać.

Doszedłem do wniosku, że jeśli ciśnienia oleju by nie było to silnik już dawno by się zatarł (przejechałem już około 70 km) albo przynajmniej dałaby się zauważyć zmiana odgłosów pracy. ( renault megane ) gdzie jest czujnik ciśnienia oleju? Mam problem z czujnikami ciśnienia powietrza w oponach 15.

Nabyłem Nowy(Alledrogo) I Będę Się Przymierzał Do Zmiany, Mam Kilka Pytań.

Mam taki problem odnośnie mojej meganki. Z gory dziękuje za pomoc. Witam serdecznie pisze do was bo mam problem z renault megane ii lift 2.0 16v + nówka lpg.

Ja Bym Poszukał Gdzie Jeszcze Jest 5V (Na Przykład Na Inny Czujnik) I Podał To Zamiast Tego Co Masz.

Ja bym poszukał gdzie jeszcze jest 5v (na przykład na inny czujnik) i podał to zamiast tego co masz. Jeżeli dalej nie będzie prawidłowego zasilania, to wiązka. W moich poprzednich samochodach (opel astra i, renault megane classic) po przekręceniu stacyjki na zapłon zapalają się czerwone kontrolki od ciśnienia oleju,,oliwiarka i od ładowania ,,akumulatorek.gasną zaraz po uruchomieniu silnika.

Zobacz Czujniki Ciśnienia W Kolektorze (Map) W Silniki I Osprzęt Z Kategorii Części Samochodowe Na Allegro.pl.

Scenic 2 megane ii kostka czujnika ciśnienia oleju. ( renault scenic ) czujnik ciśnienia czynnika chłodzącego. Kolego common nie pisz głupot, że wszystkie czujniki 'świrują', to są sporadyczne przypadki, jedynie na długo nie wymienianych olejach i nie mozna na tym budować teorii, ze jest to norma, po to firma wymysliła udogodnienie by z niego korzystać.

Leave a Reply