by Unknown author

Czujnik Biegu Jałowego Renault Scenic 1 Silnik Nie Odpala

Czujnik Biegu Jałowego Renault Scenic 1 Silnik Nie Odpala. Wymieniony był zawór w pompie jakiś czas temu. Po przekręceniu kluczyka słychać pompkę paliwa.

Czujniki Pedału Sprzęgła - Elektr.-Ogólne - Megane Ii, Scenic Ii - Forum Renault Megane, Scenic, Fluence
Czujniki Pedału Sprzęgła – Elektr.-Ogólne – Megane Ii, Scenic Ii – Forum Renault Megane, Scenic, Fluence from megane.com.pl

Podsunęłam mu już wcześniej pomysł, żeby zerknął na czujniki, ale po waszych wskazówkach napisałam sms, żeby zerknął na czujnik biegu jałowego. O 19.57 dzwoni, że wszystko ok, że odpala jak odpalał wcześniej, że na diagnostyce nic nie wylazło, tylko jedna świeca żarowa, że wyjął i wtyknął z. Podczas jazdy maksymalne obroty 2500 i nic więcej.

Dzisiaj Sprawdzę Ten Czujnik Bo Był Zapisany Błąd Tylko Tego Czujnika.

Witam, po sprawdzeniu przez mechanika diagnoza była następująca: Jeżeli chodzi o temperaturę jaką pokazuje czujnik to pokazuje temperaturę otoczenia. 0 w 0 postach postawił piw:

Często Bywa Że Juz Po Ruszeniu Z Miejsca Na Kilku Najblizszych Skrzyzowaniach Silnik Gasnie, Póki Nie Osiągnie Temp.

Auto nie odpala po dłuższym postoju np. Egr miał zrobiony test i działa, błędy wykasowane, nawet po odłączeniu wtyczki egr silnik faluje. Zacznę od moich podejrzeń, co do przyczyny całego zachowania.

Filtr Paliwa Wymieniłem A Rozrząd.

Witam.mam taki mały problemik ze szczeniakiem.wyczytałem że silnik 1,9 dci powinien mieć około 850 rpm/min na biegu jałowym przy temp.90*c.mój niestety czy zimny czy ciepły trzyma równo 650 rpm/min.sprawdzałem czy nie ma błędów programem ddt2000 i nic ciekawego nie pokazuje.miernikiem uniwersalnym sprawdzałem też czujnik temperatury. Wymieniony był zawór w pompie jakiś czas temu. Jedyny wątpliwy szczegół to żądanie komputera do uzyskania ~750 obr/min na biegu jałowym, podczas gdy obroty te.

Najpierw Były Problemy Przy Odpalaniu Jak Było Wilgotno.

( renault clio ) samochód nie odpala. Nie ma ścisłej reguły ile powinny wynosić obroty biegu jałowego, ale w obecnie produkowanych silnikach jest to przedział od 650 do 850 obr./min. Ale zauważyłem że teraz mocno dymi czarnym dymem.

Szeroki Asortyment Części Do Renault Clio I Hatchback C1E700 1.1 46 Km Części Samochodowe Z Kategorii Czujniki I Wielu Innych.

Podczas jednej gwałtownej ulewy, samochód miałem zaparko. Otóż miałem sytuację drogową, że musiałem przycisnąć gaz na maxa i za chwilę straciłem wpływ na obroty, silnik przestał reagować na przyśpieszanie i zmianę biegu. Niestety, to nas może drogo kosztować.

Leave a Reply