by Unknown author

Citroen C3 Obroty Spadaja Na Biegu Automat

Citroen C3 Obroty Spadaja Na Biegu Automat. (na przykład podczas przyspieszania obroty silnika. Że nasz „automat” nie jest przypadkiem skrzynią manualną zautomatyzowaną.

Jak Zmienić Obroty Silnika Na Biegu Jałowym? - Youtube
Jak Zmienić Obroty Silnika Na Biegu Jałowym? – Youtube from www.youtube.com

(na przykład podczas przyspieszania obroty silnika. Powodów jego wadliwego działania może być wiele, jednak większość z nich da się wyeliminować własnoręcznie. U mnie w 2.0 rhr am6 nie ma szarpniec przy zmianie biegow, zastanawia mnie jednak uslizg jakby sprzegla.

Citroen C3 Typowe Usterki I Serwisowanie.

Zastanów się wtedy czy nie dorobić linki zmiany biegów w linmot. Powodów jego wadliwego działania może być wiele, jednak większość z nich da się wyeliminować własnoręcznie. Naprawa silnika pracującego nierówno nie musi być kosztowna.

Mozecie Mi Powiedzieć Co Może Być Przyczyną Że Mój Opel Omega Z Silnikiem 2000 L.

Witam wszystkich milosnikow citroena.zaczne od tego ze moim samochodem jest xsara 1.8i 8v z autka jestem bardzo zadowolony jednakrze cos mu dolega i chcialbym mu pomoc,problem jest taki ze po rozgrzaniu do ok 90 stopni podczas postoju zaczyna telepac silnikiem i obroty spadaja,zdazylo sie juz ze nawet zgasl problem pojawia sie na biegu i luzie,na poczatku. U mnie w c4 dziś zdiagnozowałem problem bo miałem bardzo podobne objawy. W bęzynie na biegu jałowym ma obroty około 500 na min.

Problem Z Wrzuceniem 2 I 4 Biegu.

Dławienie,spadek mocy na zimnym silniku » 20) bardzo duże spalanie silnika 1.1 » Byłem u elektryka powiedział, że wszystko powinno działać, że widzi wszystkie guziki tzn, te na. Unikamy pisania o wyglądzie aut (koń jaki jest…), ale w przypadku c3 tego tematu nie da się pominąć.

Czy Na Zimnym Silniku Jak Odpalisz Też Tak Się Dzieje?

Citroen c3 picasso vtr+/rok 2010: Oto jak wyeliminować falujące obroty na jałowych obrotach w silniku. 10 najczęstszych błędów, którymi kierowcy psują automaty.

Stoi I Czeka Na Wciśnięcie Pedału Przyspieszenia.

To ostatnie jest szczególnie odczuwalne podczas gwałtownego przyspieszania. I nie chodzi o to, by komuś wmawiać, że auto jest ładne. Niestety większość użytkowników narzeka na długie zmiany biegów i szarpanie podczas zmian przełożeń.

Leave a Reply