by Unknown author

Citroen B C5 Rozrusznik Nie Kreci

Citroen B C5 Rozrusznik Nie Kreci. Można tylko mieć nadzieję, że coś jest nie w porządku na złączu grubego przewodu doprowadzającego prąd z akumulatora do rozrusznika, ewentualnie drugiego, podobnego, który łączy. Niecały tydzień temu wymieniany był akumulator (na poprzednim zrobiło się zwarcie i popaliło mi połowę świateł), przez tydzień jezdził wzorowo, a dziś po.

Boxer Iii 2.2 Hdi 101 Km - Nie Kręci Rozrusznikiem
Boxer Iii 2.2 Hdi 101 Km – Nie Kręci Rozrusznikiem from www.elektroda.pl

Bartosz gubernat / (kr) niepokojące zgrzyty dochodzące spod maski i kłopoty z rozruchem silnika mogą być pierwszymi oznakami uszkodzenia rozrusznika. Paliwo słychać że pompka podaje. Stuknij (młotkiem, > kluczem do kół) z umiarem!!!

Dziennik Kosztów Dla Citroen C5 I Średni Koszt Przejechania 100 Km.

Citroen c5 2.0 hdi poj. Problem podobno powstał z czasie jazdy, właścicielka wpadła w dół i samochód zgasł, a przy tym włączył się wentylator z max obrotami. Wsiadam dziś do samochodu, przekręcam kluczyk, właczają się kontrolki i radio, jak zawsze, próbuję odpalić i nic.

Na Jednej Parze Obróci Ale Leniwie.

Witam, trafił do mnie c3 1.4 benzyna. ( citroen c4 ) citroen c4 vts 2.0i 177km zgasł podczas jazdy, nie kreci. W tym filmie pokażę wam jak uruchomić peugeot 407, 307, citroen c4, c5 w przypadku uszkodzenia modułu bsi, bsm.

To Bardzo Częsta Awaria Unieruchamiająca Samo.

Auto normalnie kręci rozrusznikiem lecz nie odpala. Zgasło i nie chce odpalić a kręci rozrusznik komentarze. Nie pytaj, co rząd może.

Stuknij (Młotkiem, > Kluczem Do Kół) Z Umiarem!!!

Auto nie chce zakręcić rozrusznikiem , nawet nie słychać tyknięcia rozrusznika. Cele najbliżej minusa najszybciej tracą elektrolit. Najciekawsze w tym wszystkim jest to ze kiedy podmienilem bsm na ten stary który wymieniłem z racji tego że nie podawał napięcia na pompę paliwa, rozrusznik zaczął kręcić.

Czysta Też Historia Więc Albo Wykasowany Dziennik Błędów Albo Auto Idealne.

Weź jak najwiekszą żarówkę ( 50w) i sprawdź czy na stałe jest napięcie. Na grubym kablu w rozruszniku i czy pojawia się na cienkim podczas. Kupiłem go 2 miesiące temu.

Leave a Reply