by Unknown author

Cieknie Pompa Wody Mercedes 212

Cieknie Pompa Wody Mercedes 212. Na pierwszy rzut oka widać, że cieknie z rurki łączącej pompę z nagrzewnicą na tym foto nie widać, ale często jest tam o. Mercedes benz e500 2013rok / w212 kod silnika:

Dolz M214 - Dolz Pompa Wody Mercedes E W211 2.2 2.7 Cdi • Motostacja.pl
Dolz M214 – Dolz Pompa Wody Mercedes E W211 2.2 2.7 Cdi • Motostacja.pl from motostacja.com

Wracałem sobie po pracy do domu i nagle zuważyłem że tem. Chłodnica, przewody chłodnicy, zbiorniczek wyrównawczy, pompa wody lub korek chłodnicy. Do podłączenia bezpośredniego wody powinien być specjalny reduktor, bądź też zwykły zawór od spłuczki klozetowej wmontowany w zbiornik przyczepy.

Olej Silnikowy, Olej Ze Skrzyni Biegów, Woda Z Klimatyzacji, Płyn Wspomagania Kierownicy, Płyn Hamulcowy, Paliwo.

Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Do podłączenia bezpośredniego wody powinien być specjalny reduktor, bądź też zwykły zawór od spłuczki klozetowej wmontowany w zbiornik przyczepy. Ucieka mi płyn chłodniczy i tak obstawiam, że jeżeli to nie jakaś uszczelka, to możliwe że przyszył czas na wymianę pompy wody.

Na Pierwszy Rzut Oka Widać, Że Cieknie Z Rurki Łączącej Pompę Z Nagrzewnicą Na Tym Foto Nie Widać, Ale Często Jest Tam O.

Przeczytaj politykę prywatności aby uzyskać więcej informacji. Witam, mam taki problem, ubywają mi duże ilości płynu chłodzącego. Chłodnica, przewody chłodnicy, zbiorniczek wyrównawczy, pompa wody lub korek chłodnicy.

Jej Awaria Może Spowodować Przegrzanie Silnika.

Zjechałem na pobocze, na parking, patrze nie ma wody w zb. Mercedes w212 e klasa lift pompka obiegu wody 2.2 cdi 651 hybryda a0005000686 podana cena za 1 sztukę. Z pozoru niegroźny wyciek płynu chłodniczego może w krótkim czasie doprowadzić do przegrzania się silnika i w konsekwencji do poważnej usterki.

Mam Silnik 2,5 Diesel Bez Turbiny I Bez Klimy.

Tak orientacyjnie chciałem podpytać jaki zamiennik jest warty uwagi waszym zdaniem do w212 cdi220. Pompa cieczy chłodzącej, zwana popularnie „pompą wody”, to istotny element osprzętu silnika. Zgubiłem płyn, nalałem nie cieknie ??

(Czy To Zamontowanym Na Stałe.

Wydaje mi się, że cieknie od zbyt wysokiego ciśnienia wody. „proces psucia się pompy postępuje zazwyczaj stopniowo. W 220 cdi i 250 cdi (ogolnie 4 cylindry diesle) om651 peka plastikowa obudowa filtra paliwa, tam jest krociec od płynu chlodniczego, ja osobisicie znam parenascie przypadkow w tym silniku ,ze poprostu ubywalo plynu , i najczesciej to byla ta obudowa ,koszt ok.100zl, nr czesci 651 200 10 56 , wbijcie sa na google i wszystko bedzie jasne.

Leave a Reply