by Unknown author

Cena Montaż Haka Do Suzuki Grand Vitara

Cena Montaż Haka Do Suzuki Grand Vitara. Wysyłkę haków w ciągu 24h. Do suzuki vitara i i grand vitara i.

Bagażnik offroad dachowy Suzuki Grand Vitara 2 20052014
Bagażnik offroad dachowy Suzuki Grand Vitara 2 20052014 from www.more4x4.pl

Warto wspomnieć, że prezentowane urządzenie jest doskonale zabezpieczone przed kradzieżą. Sprawdź opinie innych kierowców ⇨ wygodnie umów wizytę w sprawdzonym warsztacie ☆ haki holownicze montaż suzuki w mieście jasło. Podczas zlecania montażu haka kierowca musi stanąć przed wyborem producenta, sposobu składania haka czy wyboru złącza 7 lub 13 pinowego.

Hak Ten Jest Precyzyjnie Dopasowany Do Twojego Auta Suzuki Grand Vitara (Jt).

Z tyłu ucho przykręcane jest do ramy w otwory montażowe haka holowniczego. Ten hak przygotowany pod twoje auto suzuki grand vitara ii odznacza wysoki uciąg do 2000 kg oraz nacisk pionowy na kulę do 85 kg. Kula nie wymaga zakładania i zdejmowania.

Warto Wspomnieć, Że Prezentowane Urządzenie Jest Doskonale Zabezpieczone Przed Kradzieżą.

W sklepie online holownicze.pl znajdziesz haki holownicze do suzuki. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Wszystkie kategorie dom i ogród dziecko elektronika firma i usługi kolekcje i sztuka kultura i rozrywka moda motoryzacja nieruchomości sport i turystyka supermarket uroda zdrowie cele charytatywne organizacje charytatywne użytkownicy zakończone.

Korpusu Oraz Kuli, Które Można Łatwo Zamontować I Zdemontować Za Pomocą Klucza Oraz Dwóch Śrub Przykręcanych Z Boku Do Uchwytu.

Łatwy i intuicyjny montaż w samochodzie. Haki spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa co potwierdzone jest certyfikatami. Sprzedajemy haki holownicze do aut marki suzuki vitara wszystkich producentów, np.

W Celu Umówienia Się Na Montaż Haka Holowniczego Prosimy O Kontakt Z Biurem Pod Numerem Telefonu (58)3014050.

Montaż haka holowniczego w samochodzie suzuki grand vitara (5 drzwi) (z kołem zapasowym) od 2005 nie wymaga demontażu zderzaka, podcinanie zderzaka jest konieczne. Pasuje wyłącznie do płyt pod wyciągarkę radzikone. Pozwala to na bardzo szybkie podłączenie haka do auta.

Do Suzuki Vitara I I Grand Vitara I.

Służy temu wbudowany zamek, do którego w zestawie znajdują się dwa kluczyki. Korpusu oraz kuli, które można łatwo zamontować i zdemontować za pomocą klucza oraz dwóch śrub przykręcanych z boku do uchwytu. Haki te mogą służyć do holowania przyczepy kempingowej, przyczepy towarowej lub do zamocowania bagażnika rowerowego.

Leave a Reply