by Unknown author

Brak Wysokich Obrotów Renault Trafic

Brak Wysokich Obrotów Renault Trafic. [renault trafic 2007r.] problem z przyspieszaniem 2.0dci. Nissan cabstar lub też znany jako renault maxity.

PODGRZEWACZ WODY TRAFIC II LIFT 2.0 DCI Kryspin Auto Serwis
PODGRZEWACZ WODY TRAFIC II LIFT 2.0 DCI Kryspin Auto Serwis from kryspinauto.pl

Z pedałem gazu w traficu i jemu podobnych sa problemy ale nie wynikaja one z awarii ani samego potencjometru gazu ani z usterki ecu. Przepływomierz wymieniony ale nadal to samo, posprawdzałem wiązkę aż do ecu ale wydaje. Najpier wymieniłem jadną, drugą po 2,3.

Dzięki Temu, Że Oglądasz Reklamy, Wspierasz Portal I Użytkowników.

( renault thalia ) brak mocy, brak wysokich obrotów postów na stronie: Renault trafic 80 brak mocy. Koncern renault utrzymał również pierwsze miejsce na rynku samochodów dostawczych, który wzrósł o 7,8 %, zdobywając 15,2 % udziału dzięki sukcesowi modeli kangoo, trafic i master.

Witam Mam Problem Z Renault Trafic 1.9Dci 80Km 2001Rok.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Nissan cabstar lub też znany jako renault maxity. Rozpocząłbym diagnostykę od turbiny, czy.

Znaczy Na Biegu Jałowym Po Rozgrzaniu Silnika, Jest 500 Rpm Czasem Wydaje Mi Sie Nawet, Że W Granicach 450.Jak Odpalałem Go Przy Tej Adaptacji Silnika I Obroty Stały Na 2000 Czy.

Witam mam problem z renault megane silnik 1,9d otóż diagnoza komputerowa wykazuje 10 błędów: Od 4 tygodni próbujemy rozwiązać problem z naszym traficiem z silnikiem 2.0dci 115km. Renault trafic 80 dci 2001:

Renault Trafic 80 Brak Mocy.

Jest to też wyczuwalne podczas jazdy (delikatne szarpnięcia) wymieniłem: Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować. Obrotomierz od ok.2000obr/min przestaje iść płynnie w górę a zaczyna iść małymi skokami.

Nowy Silnik 1.0 Tce O Mocy 100 Km To Jednostka Trzycylindrowa.

Drugi dziwny błąd to df090 analogue digital. Po wymianie uszczelki pod głowicą samochód odpalił bez problemu ale po nie długim czasie zaczęły falować wolne obroty. Witam, opisze, nieco zawiły problem, jaki pojawił się w moim renault megane scenic rok prod.

Leave a Reply