by Unknown author

Brak Biegu Nawiewu Honda Civic

Brak Biegu Nawiewu Honda Civic. Honda civic vi, 1.4, 90km, 5d, 2000 rocznik, klimatyzacja. Instynktownie zacząłem spradzać każdy bieg od 1 do 4 i cisza.

Wentylator dmuchawa nawiewu Honda Civic VI EJ6 EJ9 Pułtusk
Wentylator dmuchawa nawiewu Honda Civic VI EJ6 EJ9 Pułtusk from sprzedajemy.pl

Przepalający się rezystor wentylatora nawiewu. Honda civic pokrętło nawiewu ep3 nie działa pokrętło od zmiany rodzaju nawiewu pokrętło nawiewu chłodzenia schowka w desce rozdzielczej brak ciepłego nawiewu 6gen. Jeżeli temat znalazł się w nieodpowiednim miejscu proszę o przeniesienie go.) przestał działać nawiew ciepłego.

Musisz Zapoznać Się Z Regulaminem I.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Otóż po wejściu do autka i odpaleniu go moją uwagę zwrócił brak nawiewu na 2 biegu. Honda civic i brak 1 biegu nawiewu witam od niedawna zauważyłem że na pierwszym biegu nawiew w ogóle nie działa.

Jeśli Jest To Twoja Pierwsza Wizyta Pamiętaj O Sprawdzeniu Faq.

Czw wrz 17, 2015 20:12 seniora Rover serii 75, mg zt: Po dłuższej jeździe, zatrzymaniu się, po krótkim postoju i po ponownym uruchomieniu silnika, do kabiny wtłaczane jest gorące powietrze.

Żabką I Ciągnij Do Siebie.

Instynktownie zacząłem spradzać każdy bieg od 1 do 4 i cisza. Honda civic 91 rezystor dmuchawy. No to szukamy bezpieczników przepalonych.

No To Szukamy Bezpieczników Przepalonych.

Witam wszystkich widze że w tym temacie ktoś demontowal wentylator nawiewu.jak się do tego zabrać w hondzie ufo 2006r 1.8.wszystkie linki ktore znalazłem już wygasły a muszę tam zajrzeć bo coś w śr. W tym poradniku przedstawię wam krok po kroku jak wykluczyć problem z rezystorem, a konkretnie bezpiecznikiem termicznym, który jest odpowiedzialny za nagły. Który bezpiecznik od nawiewu 7 gen 2004 4d po face lifcie problem z

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Pokręciłem trochę nawiewem przy wyciągniętym filtrze trochę go przeczyściłem i brzęczenie ustało ale na pewno tam jest dalej pełno śmieci. Za nawiew odpowiadaja dwa silniki: Honda civic ufo 5d rocznik 2008 po włożeniu kluczyka nie reaguje elektronika.

Leave a Reply