by Unknown author

Box Bagażnik Dachowy Ford Galaxy

Box Bagażnik Dachowy Ford Galaxy. Box dachowy inter pack virgo; Inter pack virgo to bagażnik oparty na aluminiowych aerodynamicznych belkach, określanych potocznie skrzydłem.

Bagażnik dachowy Runner Silver Ford Galaxy MK1
Bagażnik dachowy Runner Silver Ford Galaxy MK1 from sklep-tuningowy.pl

Ford galaxy mk4 blenda klapy bagażnika tył. Bagażniki dachowe ford focus (do 2005) relingi. Box dachowy spotrac xtr 400.

Bagażnik Dachowy Flush Bar Alfa Romeo Mito.

Bagażniki przedstawione poniżej mogą pasować do różnych wariantów modelu ford galaxy. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Bagażniki dachowe, belki, relingi, boxy, boksy, kufry, bagażowe, łańcuchy na koła, chwyty narciarskie, thule, uchwyty rowerowe.

Zazwyczaj Na Dachu Samochodu Dobudowane Są W Tym Celu Specjalne Relingi Lub Rynienki, Jednak Niektóre Modele Bagażników Są Wyposażone W Obejmy Umożliwiające Montaż Bez Dodatkowych Elementów.

Belki wzmocnione o grubości stali 1,5mm. Box, uchwyty rowerowe, uchwyty na narty itp.) wielu producentów.dostęp do kanału montażowego nie wymaga usuwania zaślepki. Bagażniki dachowe porównaj ceny w sklepach internetowych poznaj opinie o produktach przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne bagażniki dachowe z wielu sklepów internetowych w jednym miejscu.

Bagażnik Dachowy Może Być Mocowany Na Różne Sposoby:

Bagażnik dachowy do ford galaxy mk iii z relingami zintegrowanymi. W ofercie posiadamy bagażniki dachowe w jakości oryginalnego producenta do twojego opla. Taka baza z belkami jest bezpośrednim łącznikiem między dachem auta a bagażnikiem, więc musi być solidna i niezawodna.

Cena Podstawowa 1 249,00 Z.

Bagażnik dachowy podkreśli naturalną linię twojego opla i stanie się integralną częścią designu auta. Bagażniki dachowe ford focus (do 2005) relingi. Bagażniki dachowe do twojego samochodu.

Części Samochodowe » Osobowe 687 Zł.

Bagażnik aguri runner r2c zaprojektowany do samochodów z relingami zintegrowanymi. Montaż bagażnika dachowego trwa kilka minut, bagażnik dachowy do aut marki ford galaxy iii otrzymał certyfikat tüv oraz znak gs. Nie musisz już szukać idealnie dopasowanego bagażnika na dachu jeżdżąc po wielu sklepach motoryzacyjnych czy serwisach, które nie zawsze specjalizują się w tej tematyce i dla których montaż bagażnika dachowego to nieznany temat.

Leave a Reply