by Unknown author

Błąd Diagnostyczny P133 Co Znaczy Kia Cerato 1.6

Błąd Diagnostyczny P133 Co Znaczy Kia Cerato 1.6. Elm 327 pokazał mi błąd p0504, z tego co znalazłem to może być włącznik świateł stopu pod pedałem hamulca. Nie ma za co i powodzenia, zrób jeszcze ten myk z przepływomierzem, odepnij go i się przejedz, ja miałem taki problem w oplu vectra z 2005 roku, nie miał mocy i obroty do 2 tyś, zero błędu, ktoś mi doradził odpiąć przepływkę i się przejechać, objaw był bez zmian, miałem możliwość od znajomego zmienić przepływomierz i auto.

Kody Błędów Kia Rio. Kody Błędów Diagnostycznych Kia Led
Kody Błędów Kia Rio. Kody Błędów Diagnostycznych Kia Led from automobeile.ru

Forum dyskusyjne o naprawa samochodu, serwis samochodu, mechanika samochodowa, , forum samochody, forum samochodowe, forum motoryzacja, forum motoryzacyjne, naprawa. Opinie, porady, problemy techniczne, oceny, wszystko na temat: C2 hb, 1.6 gdi pb 135km.

C2 Hb, 1.6 Gdi Pb 135Km.

Forum dyskusyjne o naprawa samochodu, serwis samochodu, mechanika samochodowa, , forum samochody, forum samochodowe, forum motoryzacja, forum motoryzacyjne, naprawa. Jedną z nich jest kontrolka silnika, której zapalanie się może być spowodowane wieloma przyczynami. Jeśli nie było żadnej kontrolki na desce a błąd nie wróci to nie.

Jazda Z Uszkodzonym Układem Kontroli Trakcji Stwarza Poważne Zagrożenie, Tym Bardziej, Że Może Być To Powiązane Z Układem Abs.

Elm 327 pokazał mi błąd p0504, z tego co znalazłem to może być włącznik świateł stopu pod pedałem hamulca. Czarny + złoty rozmiar produktu: Jest to klimatronik, w serwisie nie są w stanie sprawdzić co to może być ( byłem już 2 krotnie i nie mają pojęcia ).

Przekonany O Tym, Że Jest To Wina Paliwa Podjechałem Do Nieautoryzowanego Serwisu I Skasowałem Błąd A Następnie Zatankowałem 30 Litrów Benzyny Na Innej Stacji.kod Błędu P0172 ( Mieszanka Za.

Zapalenie kontrolki kontroli trakcji może być spowodowane awarią układu abs, uszkodzonymi czujnikami prędkości kół czy uszkodzonym modułem kontroli trakcji. Auto zgasło i nie odpala, brak pracy pompy po włączeniu zapłonu jak i komunikacji po obd bezpieczniki sprawne. Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną awarię.

Pvr50 S / Pvr0 M / Pvr70 L Rozmiar Opakowania:

Kia cee`d sw 1.6 pb 91.90kw 2010 po fl. Około 10g/ 11g/ 13g kaliber: Co do błędów to jest jeden p2096 (korekcja dawki paliwa za katalizatorem powoduje zbyt ubogą mieszankę )błąd występuje tylko na lpg sprawa jest jasna coś z instalacją jestem już umówiony w czakramie mam.

Aby Uniknąć Niebezpiecznych Sytuacji Podczas Jazdy W.

Czy ktoś dysponuje schematem kia ceed 1.6 dohc 2008 rok potrzebny mi jest schemat podłączeń sterownika silnika a dokładnie zasilania tego sterownika. Został odczytany dawno jeden błąd, który i tak się pojawił w czasie jazdy. Witam, posiadam kia ceed 1.6 122 km kombi benzyna rok.

Leave a Reply