by Unknown author

Astra Kontrolka Samochód Z Kluczem

Astra Kontrolka Samochód Z Kluczem. Witam mam problem z astrą 1.7 cdti z17dtl 2005r. Jak każda astra, moja również po odpaleniu delikatnie podbija obroty i zaraz spadają, aczkolwiek już dwa razy podbiło ich trochę więcej, wydaje mi się że do ok 1,5k, może z małych hakiem, później spadały do 1k i cały czas się świeciła w/w kontrolka, auto nie.

Opel Vectra C 2.0 TURBO 2004r. podczas jazdy gaśnie auto.
Opel Vectra C 2.0 TURBO 2004r. podczas jazdy gaśnie auto. from www.elektroda.pl

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się. 0 ocen | na tak 0%. Pierwsza to samochód z kluczykiem (do drzwi), druga to kontrolka samochód z kluczem, a trzecia to samochód z kłódką.

Zaświeciła Się Kontrolka Pomarańczowa Samochód Z Kluczem.

Opel vectra vs opel astra? Witam was mam problem z moim autem jest to opel astra g 2002 1.7 dti isuzu problem polega na tym ze raz na jakiś czas włącza mi się kontrolka samochodu z kluczykiem i samochód traci moc wolno się rozprzeda i maksymalna prędkość wynosi tylko 120. Główne przyczyny świecenia kontrolki samochód z kluczem:

Co Znaczy Kontrolka Samochód Z Kluczem W Opel Astra?

Pierwsza to samochód z kluczykiem (do drzwi), druga to kontrolka samochód z kluczem, a trzecia to samochód z kłódką. > wykasowali błędy, a kontrolka nadal się pali. Opel astra j sports tourer 1.4 turbo ecotec.

Dodatkową Oznaką Są Odczuwalne Szarpnięcia.

Kontrolka samochodu z kluczem zapala się w 3 różnych trybach, sygnalizujących 3 różne stany. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. W oplach często pojawia się ta druga kontrolka, która najczęściej oznacza rozkodowany kluczyk.

Opel Astra Ii Czy Alfa Romeo 147?

1.podczas jazdy na niskich obrotach (np. Przy obrotach powyżej 2500 i niepalącej się kontrolce jest jakby normalnie. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika.

0 Ocen | Na Tak 0%.

Od jakiegoś czasu świeci się kontrolka auta z kluczem informująca o wymianie oleju z tego co wiem , ale olej i filtry wymieniałem 3 miesiące temu , co może być powodem ? Trza zajrzeć w pobliże pedału i prześledzić drogę kabli, podociskać złączki na początek. Kiedy kontrolka auta z kluczem zapali się wraz z włączeniem zapłonu, ale zgaśnie po paru sekundach przed uruchomieniem silnika, oznacza to, że podczas diagnostyki przedstartowej samochód nie wykrył żadnego błędu w jakimkolwiek z diagnozowanych układów.

Leave a Reply