by Unknown author

Alcantara Brąz Siedzenia Pokrowce Samochód

Alcantara Brąz Siedzenia Pokrowce Samochód. Pokrowce samochodowe uszyte na wymiar to gwarancja idealnego dopasowania oraz możliwość wybrania wyglądu pokrowca. Pokrowce samochodowe z alcantary szyte na miarę w cenie 400,00 pln pokrowce po dokładnym montażu wyglądają jak oryginalna tapicerka.

POKROWCE NA FOTELE SAMOCHODOWE FORD FOCUS MK1 MK2
POKROWCE NA FOTELE SAMOCHODOWE FORD FOCUS MK1 MK2 from archiwum.allegro.pl

W środkowej części materiał ten posiada dodatkowo specjalne pikowanie, znacznie zwiększające estetykę i wytrzymałość pokrowców. 100% ochrony nasze pokrowce zakrywają fotele w całości, zarówno część frontowa, boki oraz plecy foteli są w 100% przykryte materiałem. W miejscach bardziej podatnych na przetarcia został zastosowany materiał.

Strona Główna O Firmie Oferta Realizacje Klienci Zapytanie Ofertowe Kontakt.

Jak wybrać najlepsze dla siebie. Pokrowce samochodowe cardo czeladź producent. Środki pokrowca wykonane z dodatkowo pikowanej alcantary.

Używa Się Go Do Wytwarzania Tapicerki Meblowej, Samochodowej, Samolotowej Czy Nawet Jachtowej.

Największy asortyment oraz wysoka jakość w konkurencyjnej cenie. Pokrowce miarowe są w 100% wykonane z laminowanych materiałów (zarówno pokrowce na zagłówki jak i plecy oraz wykończenia są podlaminowane pianką i stabilizującą podszewką). W środkowej części materiał ten posiada dodatkowo specjalne pikowanie, znacznie zwiększające estetykę i wytrzymałość pokrowców.

Wszystkie Nasze Produkty Służą Naszym Klientom Przez Długi, Są Nadzywczaj Wytrzymałe, Dlatego Inwestycja W Nasze Pokrowce Na Siedzenia Samochodowe To Doskonały Wybór.

Pokrowce samochodowe do wszystkich modeli samochodów osobowych i dostawczych. Dopasowują się za pomocą gumek i ściągaczy. Pokrowce ze skóry ekologicznej znajdują szerokie zastosowanie we wnętrzach pojazdów.

Pokrowce Na Fotele Samochodowe Pomogą Zamaskować Plamy I Uszkodzenia We Wnętrzu Pojazdu.

Pokrowce na fotele samochodowe hyundai i30 są idealnie dopasowane do ich rozmiaru siedzenia, dzięki czemu nie utrudniają prowadzenia samochodu. Pokrowiec obszycie skóra na kierownice alcantara ford focus mk2. 17,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Alcantara To Materiał Bardzo Często Wykorzystywany W Przemyśle Tapicerskim.

Szczególnie polecamy montaż pokrowców z eko skóry w samochodach wyposażonych w podgrzewane siedzenia. Potwierdzone w testach bezpieczeństwa przy współpracy z. Kilka godnych uwagi kompletów prezentujemy w rankingu, przygotowanym na podstawie analizy opinii konsumentów.

Leave a Reply