by Unknown author

Wszystkie Kontrolki W Suzuki Grand Vitara

Wszystkie Kontrolki W Suzuki Grand Vitara. Sprawa nie jest już tak kolorowa jeśli. Czy masz pytanie dotyczące suzuki grand vitara (2006) lub potrzebujesz pomocy?

👉 Kup Suzuki Grand Vitara 1.9 Olej napędowy 129 KM (2011
👉 Kup Suzuki Grand Vitara 1.9 Olej napędowy 129 KM (2011 from www.autouncle.pl

Nowa gw krótka z 1.6 nie ma reduktora, co od razu ją dyskwalifikuje jako samochód w teren, ina nawey nie ma blokady centralnego dyfra, takie zabawki są dostępne w wersji długiej albo były za specjalną dopłata przy czym z tego co pamiętam był problem ze zdobyciem takiego egzemplarza (nawet nowego. Chciałbym prosić o pomoc w następującym problemie, dotyczy on suzuki grand vitara 2.0d z 2006r z manualną skrzynią biegów. [email protected] pozdrawiam.suzuki grand vitara 2.

Ta Instrukcja Jest Dostępna W Następujących Językach:

Napęd na 4 koła, tylko w czasie jazdy słuchać było miarowe ciche dudnienie. Odpalając auto po nocy pali za pierwszym razem. Był to dopiero początek problemów.

To Mój Pierwszy Post Na Tym Forum, Ale Od Razu Przejdę Do Sedna.

Suzuki suzuki vitara nie pali nie zapala kontrolki check engine jestem nowicjuszem jeśli chodzi o pisanie postów ale postaram się.mam suzuki vitare z 2007 roku motor 1.9 ddis w aucie po załączeniu stacyjki nie zapalają sie kontrolki silnika i świec żarowych za to migają wszystkie od napędów w takim stanie samochód kreci ale nie zapala po nieokreslonej ilosci. Suzuki grand vitara ii z 2006 r. W aucie pali się kontrolka wyglądająca jak zygzak w prostokącie i silnik ma mało mocy jak na 130km.

Mam Problem Z Suzuki Grand Vitara Z Silnikiem Diesla 1.9 Ddis.

Altermator suzuki vitara 2.0 hdi 2003r przestaje ładować. Mechanik stwierdził uszkodzenie tylnego mostu wymienił rozsypane łożyska, zalał płyny. Chciałbym prosić o pomoc w następującym problemie, dotyczy on suzuki grand vitara 2.0d z 2006r z manualną skrzynią biegów.

Grand Vitara 2009R 1.9Ddis Problem Stracil Moc/Kontrolki.

Ta instrukcja należy do kategorii samochody i otrzymała oceny od 16 osób ze średnią 8.1. W końcu, pewnego dnia całkowicie odmówił posłuszeństwa. Nowa gw krótka z 1.6 nie ma reduktora, co od razu ją dyskwalifikuje jako samochód w teren, ina nawey nie ma blokady centralnego dyfra, takie zabawki są dostępne w wersji długiej albo były za specjalną dopłata przy czym z tego co pamiętam był problem ze zdobyciem takiego egzemplarza (nawet nowego.

Zaczyna Się Tym, Że Po Odpaleniu Przez Pewien Czas Nie Reaguje Pedał Gazu I Świeci Się Kontrolka Trybu Awaryjnego (Check).

Lub nowszy (2.0 lub 2.4) i jeep grand cherokee gr 3.7 z 2006r. Czy masz pytanie dotyczące suzuki grand vitara (2006) lub potrzebujesz pomocy? W suzuki grand vitara 1,6 benzyna 2006r.

Leave a Reply