by Unknown author

Peugeot 407 Nie Grzeje Jedna Strona

Peugeot 407 Nie Grzeje Jedna Strona. Po stronie kierowcy nie działa ogrzewnie. Prosta sprawa, wielokrotnie omawiana na forum.

ZDERZAK TYŁ TYLNY PEUGEOT 407 SEDAN EXLD 7315798712
ZDERZAK TYŁ TYLNY PEUGEOT 407 SEDAN EXLD 7315798712 from archiwum.allegro.pl

Zgodnie z sugestiami najprawdopodobniej sa to uszkodzone klapy sterujące temperaturą a dokaldnie klapa ze strony pasażera. Pośrednio za ogrzanie wnętrza samochodu odpowiada układ. Jedna strona chłodzi a jedna grzeje.

Tak Samo Jest Z Tylu Tzn Tam Wogole Nie Grzeje.

Samemu nie kombinowałem, żeby nie poobrywać zaczepów. Jak już pisałem mam problem z klimatyzacją a mianowiciez tym, że nie działa jedna strona. ( citroen c4 ) klimatyzacja:

Jeżeli Ktoś Orientuje Się Co To Może By To Prosiłabym O Informacje.

Prosta sprawa, wielokrotnie omawiana na forum. Zgodnie z sugestiami najprawdopodobniej sa to uszkodzone klapy sterujące temperaturą a dokaldnie klapa ze strony pasażera. Z wylotu leci zimne powietrze.

Trzeba Zdjąć Konsolę I Wymienić Klapy.

Witam.temat z tym autem odpuściłem bo nie jest to taki prosty temat jakby się mogło wydawać.po pierwsze nawet po odczytaniu wsadu nie mam czym zrobić na virgin ani nie wiem w którym miejscu jest pin.a program neo8 jak narazie dla mnie nie do przełknięcia 1600 pln. Po stronie kierowcy nie działa ogrzewnie. Jedna strona chłodzi a jedna grzeje.

Zgodnie Z Sugestiami Najprawdopodobniej Sa To Uszkodzone Klapy Sterujące Temperaturą A Dokaldnie Klapa Ze Strony Pasażera.

Mam peugeota 407 sw 2007r 2.0 i dzisiaj zauwazyłam problem. Jedna strona grzeje, druga chlodzi. Orzewanie samochodowe nie jest układem skomplikowanym, ale jego naprawy bywają czasochłonne.

Ilustrowana Instrukcja Krok Po Kroku:jak Zdemontować Schowek Peugeot 407.Pdf.

Ogrzewanie w peugeocie 407 sw nie chodzi. Proszę się zalogować aby odpowiedzieć. Trzeba niestety demontować obudowę panelu i to jest ból, bo sama wymiana to pestka.

Leave a Reply