by Unknown author

Nierowna Praca Silnika 2.5 V6 Land Rover Nie Ma Mocy

Nierowna Praca Silnika 2.5 V6 Land Rover Nie Ma Mocy. Czerwiec 19, 2008, 20:27:15 pm » Na zimny czy cieplym silniku omiś przerywa na wolnych obrotach (tak jak by nie chodziła na jeden gar) wygląda to w ten sposób że parę sekund.

Dlaczego Silnik Nie Ma Mocy? 12 Przyczyn Pogorszenia Osiągów W Aucie
Dlaczego Silnik Nie Ma Mocy? 12 Przyczyn Pogorszenia Osiągów W Aucie from www.wyborkierowcow.pl

Skocz do zawartości zaloguj się. Zużycie zaczyna się często już po 120 tys. Stopniowa utrata mocy, nierówna praca i częściowo także szarpanie silnika 2.5 tdi v6 mogą być objawami podwyższonego zużycia w miejscach styku pomiędzy wałkami rozrządu i popychaczami.

Land Rover (Freelander, Range Rover Itp.) Ostatni Post:

Drgania silnika po rozgrzaniu, nierowna praca, uderzenia z wydechu. Jeśli dojdzie do tego spadek mocy i zapalona kontrolka silnika, na naprawę może być już za późno. [v70/all] nierówna praca silnika 2.5 tdi.

Pią Maj 20, 2016 09:21 [Mg Zt 2.5 V6] Brak Mocy, Dochodzi Do Max 5,5Tys Obrotow.:

Rokfor 19 lis 2014, 13:00. Stopniowa utrata mocy, nierówna praca i częściowo także szarpanie silnika 2.5 tdi v6 mogą być objawami podwyższonego zużycia w miejscach styku pomiędzy wałkami rozrządu i popychaczami. W obecnej jednostce zastosowano wtrysk bezpośredni oraz nowy układ wtryskowy ze zmiennymi fazami zaworów vanos.jednostka o bardzo dobrych.

Podczas Jazdy Na Wysokich Obrotach Po Wciśnięciu Sprzęgła Potrafi Niestety Zgasnąć.

20 lis 2016, o 20:38 ja byłem leniwy i użyłem preparatu do czyszczenia przepustnic i gaźników permatex. Jeżeli usterka zostanie wykryta odpowiednio wcześnie, wystarczy wyczyścić wtryskiwacze aby przywrócić im pełną sprawność. Witam mam problem z nierówna praca silnika.wymieniłem wszystko co się dało świece ,kable kopułkę ,palec ,filtry nic nie pomogło.na zimnym silniku ma około 300 0brotuw jak się zagrzeje to ma 1500 ob i przy hamowaniu gaśnie i na gazie i na benzynie żaden z okolicznych mechaników mi nie pomógł proszę o.

Ma Swoje Zalety Jak I Wady.

Nierwna praca silnik 2.5 v6 24v, alfa 2 5 v6 nieruwna praca, thesis v6 nierowna praca, nierowna praca silnika alfa 2.5 v6, alfa romeo 166 3.0 v6 nie rowna praca silnika, alfa 166 3.0 nie równo pracuje, alfa romeo 156 2.0 jts drgania lekkie silnik anie rowna praca, ar 166 v6 nierowna praca na niskich obrotach, nierowna praca silnika alfa 2.5. Wachanie ciśnienia tzn?,zdemontuj zawór na szynie i spr czy na sitku nie ma drobinek opiłków.,lub uszkodzenia drv, dozownika oraz czujnika ciśnienia n. Objawy to piszczenie słyszalne w średnim zakresie obrotów.

W Silnikach 1.4 Tsi Z Początku Produkcji Zdarzały Się Awarie Sprzęgiełka Magnetycznego Pompy Wody.

Nic dziwnego, skoro land rover discovery iii to zwyczajnie zlepek wad fabrycznych, w którym nigdy do końca nie wiadomo, co może być przyczyną problemu. Odpal i sprawdź czy nie ma bąbelków powietrza Byłem na kompie u jednego nic nie wykazał tylko nie dogrzanie lambdy ale przy tak nie równej pracy powiedział że.

Leave a Reply