by Unknown author

Kupie Suzuki Gs 500 Z Rejonu Olkusza

Kupie Suzuki Gs 500 Z Rejonu Olkusza. Uwaga uwaga promocja wszystko za 300zl: Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl.

AWO AVO SIMSON MZ KOMORA PŁYWAKA GAZNIK Dąbie Sprzedajemy.pl
AWO AVO SIMSON MZ KOMORA PŁYWAKA GAZNIK Dąbie Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Kupię zepsuty licznik do gsa z dzyndzlem do zerowania licznika. Witam wszystkich jestem szczęśliwym posiadaczem gs z 92 roku. Kubki zegarow/gmole do gs 500:

Super Motocykl Do Codziennej Jazdy.

Motocykl honda cb500, silnik r2 8v, zawory regulowane płytkami, czyli wszystko jak w gsie. Jeżeli ktoś ma na sprzedaż to proszę info na maila [email protected],albo gg: Wto 31 mar, 2015 suzanna:

Sro 01 Kwi, 2015 Suzanna:

Okazało się ze az 6 z 8 zaworów ma za mały luz a oprócz czyszczenia i synchro gaźników trzeba wymienić zaworki iglicowe. Jakich kosztów byście się spodziewali? Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Sob 28 Mar, 2015 Warker :

Największa baza ogłoszeń samochodów osobowych na sprzedaż w serwisie gratka.pl. Nie miałem z nim najmniejszych kłopotów. Uwaga uwaga promocja wszystko za 300zl:

Pon 19 Mar, 2018 Iluminati:

Suzuki gs 500, custom cafe racer/scrambler: Poszukiwana suzuk'a gs 500 w cenie do 6.000pln (oczywiście w przyzwoitym stanie;) jeśli jesteś posiadaczem egzemplarza o trochę większej wartości możemy pogadać jak. Kupie tarcze zegarów oryginały lub inne w zależności kto co mi zaproponuje i za ile., lub może wiecie gdzie w krk mając szablon zrobią mi takie tarcze.

Powoli Przyszedł Czas Na Coś Mocniejszego Chcę Go Sprzedać Ale Mam Mieszane Uczucia Bo Bardzo Sie Przywiązałem Dosyć Go Odpicowałem.

Kupie suzuki gs500 [slask] 2: Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl. Kupie suzuki gs 500 e.

Leave a Reply