by Unknown author

Honda Accord Vii Wymiana Sprzęgła

Honda Accord Vii Wymiana Sprzęgła. Auto ma już przelatane 160kkm więc rozsądnym. Wydaje mi sie ze trzeba sprawdzic czy jest luz na pedale sprzegla, a dokladniej miedzy tloczkiem a popychaczem.

Honda Accord VII 2.0 155KM wymiana sprzęgła YouTube
Honda Accord VII 2.0 155KM wymiana sprzęgła YouTube from www.youtube.com

Oryginalne sprzęgła do honda accord vi 1.8 i 136km (100kw) benzyna do 50% taniej niż w aso. Oryginalne sprzęgła do honda accord vii 2.0 155km z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. Honda accord vii jest autem, gdzie cena dwumasy wynosi w przybliżeniu około 1600 złotych, zaś jeżeli chcemy produkt z wyższej półki (luk lub sachs), wydamy w granicach 1800 złotych.

About Press Copyright Contact Us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How Youtube Works Test New Features Press Copyright Contact Us Creators.

Oryginalne sprzęgła do honda accord vii 2.0 155km z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. Generację honda accord vii zaprezentowano w. W ofercie części luk, sachs, valeo.

Płatność Za Pobraniem I Aż 30 Dni Na Zwrot.

Cena wymiany sprzęgła w honda accord vii wraz z usługą wymiany w wybranych silnikach przedstawiono poniżej. Zestaw sprzęgła, składający się z tarczy, łożyska i docisku otwiera kwota około 500 złotych, zaś kończy się ona na około 700 złotych. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części.

Wydaje Mi Sie Ze Trzeba Sprawdzic Czy Jest Luz Na Pedale Sprzegla, A Dokladniej Miedzy Tloczkiem A Popychaczem.

Oryginalne sprzęgła do honda accord vi 1.8 i 136km (100kw) benzyna do 50% taniej niż w aso. Samochód ten nie został wyposażony w koło dwumasowe, stąd nie ma obowiązku jego kontroli i. Cena wymiany sprzęgła w honda accord viii wraz z usługą wymiany w wybranych silnikach przedstawiono poniżej.

Po Przebiegu Ok 60 Tyś Km Pedał Sprzęgła Zaczyna Skrzypieć.

Narzędzia do wymiany i naprawy sprzęgła honda. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Jezeli nie ma to lozysko oporowe caly czas dotyka sloneczka i stad te dzwieki.

Ja Mam Natomiast Takie Pytanie Zamierzam Kupic Zestaw Sprzegla I Teraz Widze Ze Np Firma Exedy Ma Podany Srednice 220 A Np Aisin 229.

Zestaw sprzęgła luk 623 3280 00 honda accord vii (cl, cn) 2.0 (cl7) 155km/114kw [k20a6] 11517126. Honda accord vii jest autem, gdzie cena dwumasy wynosi w przybliżeniu około 1600 złotych, zaś jeżeli chcemy produkt z wyższej półki (luk lub sachs), wydamy w granicach 1800 złotych. Koszt wymiany sprzęgła może się różnic w zależności od wybranego producenta części, hurtowni z jakiej korzysta mechanik, renomy serwisu czy nawet jego lokalizacji.

Leave a Reply