by Unknown author

Fiat 126P Silnik Chodził Nagle Zgas I Niechce Odpalić

Fiat 126P Silnik Chodził Nagle Zgas I Niechce Odpalić. Nie ma znaczenia, silnik powinien odpalić. Jak jest silnik sprawny, to to czy kąt wyprzedzenia zapłonu jest 0 czy 5 st.

Używany Fiat 126P - Typowe Awarie I Problemy | Autokult.pl
Używany Fiat 126P – Typowe Awarie I Problemy | Autokult.pl from autokult.pl

Tematy o nie wchodzi bieg fiat, fiat uno 14. [poradnik] artur kuśmierzak • dawno temu • 21 komentarzy brak możliwości uruchomienia samochodu to jedna z najbardziej irytujących usterek, które zaskakują dość nieoczekiwanie i póki auto nie trafi do mechanika, nie wiadomo co może być przyczyną. Jak jest iskra (w sumie nie napisałeś czy jest) i we właściwym momencie to musi odpalić.

Zakładam Nowy Wątek O Lpg Fabrycznym.

Proszę o niekasowanie i niescalanie ze starym wątkiem o lpg. Zdemontuj gaźnik, wyczyść go, wymyj w rozpuszczalniku, wyreguluj poziom paliwa w komorze. Jak jest iskra (w sumie nie napisałeś czy jest) i we właściwym momencie to musi odpalić.

To Jaki Jest Kąt Wyprzedzenia Zapłonu Ma Wpływ Na Dynamikę I Zużycie Paliwa.

Wymieniłem już świece, przewody zapłonowe, filtr oleju i powietrza. 3.najgorsze kilka razy mi zdarzyło że nagle zgas i nie można go było odpalić tak jakby nie było isky dopiero po paru godzinach zaskakuje Fiat punto ii 188 188ax wskazania czujnika cisnienia ssania po odpięciu witam czy ktoś się orientuje w takiej sprawie silnik 1.2 8v po odpięciu map sensora oczywiście zapala się check i wywala dwa błędy w (fesie) czujnik ciśnienia i czujnik temperatury powietrza czyli całkowicie prawidłowo tylko wskazania w parametrach są ciągle takie same jak z podpiętym mapem.

Nie Ma Znaczenia, Silnik Powinien Odpalić.

Nagle ni z tego ni z owego babcia wali dziadka w łeb tak, że ten aż spada z werandy prosto w krzaki. Babcię w głowę, i tym razem ona ląduje w krzakach. Dziadek, wyczołgując się, pyta ze zdumieniem:

Witam, Mam Problem Z Fiatem 126P Z Elektronicznym Zapłonem.

Z resztą walić statystyki, w końcu po coś organizują te mistrzostwa, a nie raz na 4 lata przynają medale na podstawie rankingu fifa [02.12.07 14:49] xberus : Co może być przyczyną problemów z rozruchem silnika? [poradnik] artur kuśmierzak • dawno temu • 21 komentarzy brak możliwości uruchomienia samochodu to jedna z najbardziej irytujących usterek, które zaskakują dość nieoczekiwanie i póki auto nie trafi do mechanika, nie wiadomo co może być przyczyną.

Czy To Normalne Że W Kostce Iso Do Radia Jest Na Obu Zasilających Kablach Cały Czas Napięcie Bez Względu Na To Czy Kluczyk Jest W Stacyjce Czy Nie W Większości Samochodów W Jednym.

Niestety pojawiły się problemy że 1.czasami falują obroty na gazie i na benzynie(częściej na gazie.) 2.samochód gaśnie w czasie jazdy po wrzuceniu na luz (na postoju też tak lubi. Nie mam już pomysłu co mu dolega. Jak jest silnik sprawny, to to czy kąt wyprzedzenia zapłonu jest 0 czy 5 st.

Leave a Reply