by Unknown author

Fiat 1.2 16V Wymiana Rozrządu

Fiat 1.2 16V Wymiana Rozrządu. Co do samej wymiany, musi to być ktoś kto miał z tym do czynienia i wie co robi, bo są ludzie którym aso wymieniało i rozrząd jest źle ustawiony. W odpowiedzi na pańską wiadomość przesyłam koszty interesujących pana czynności serwisowych dla pojazdu fiat stilo 1.2 16v:

Wymiana rozrządu 1.4 Tjet HOW TO raf31 Forum Fiat
Wymiana rozrządu 1.4 Tjet HOW TO raf31 Forum Fiat from nuovabravoklub.pl

Wymiana paska rozrządu i rolki napinającej pasek.wymiana czujnika położenia wału.fiat seicento 1.1 mpi Wymiana rozrządu fiat punto 1.2 16v. ( fiat punto ) punto ii 1.2 16v hlx rozrząd samodzielna wymiana.

Porady, Opinie I Ciekawe Informacje.

Ale nawet oryginalny rozrząd dobrze wymieniać najpóźniej po 60000km, taki urok silnika 1,6 16v 103km. Ale jaki masz silnik w tym palio z 99 ? Ile trwa wymiana rozrządu w fiat 500 ii?

W Odpowiedzi Na Pańską Wiadomość Przesyłam Koszty Interesujących Pana Czynności Serwisowych Dla Pojazdu Fiat Stilo 1.2 16V:

Chciałem wymienić sam rozrząd w fiacie bravo (silnik praktycznie taki sam jak w punto ii). Wymiana rozrządu punto 1.2 16v. Bo w 1.6 wymienia sie tylko pasek + rolke prowadzącą + napinacz a pompa jest na osobnym pasku czerwona siena 1,6hl + gaz (blos) daje rade , gp estiva b&m exotica

About Press Copyright Contact Us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How Youtube Works Test New Features Press Copyright Contact Us Creators.

Może też piszczeć tobie napinacz jak był wymieniany a mechanik za mocno napiął pasek. Cz może mi ktoś podpowiedzieć jak wymienić pasek rozrządu w fiacie albea 1.2 16v , części już kupiłem, szukałem jakiś opisów ale nic nie znalazłem, a może ma ktoś jakieś serwisówki? Diesel 1.9 d 60km 44kw:

Benzyna 1.2 I 60Km 44Kw:

Co do samej wymiany, musi to być ktoś kto miał z tym do czynienia i wie co robi, bo są ludzie którym aso wymieniało i rozrząd jest źle ustawiony. W tym samym modelu samochodu wymiana może zająć od 2 godzin do nawet kilkudziesięciu. Porady, opinie i ciekawe informacje.

Fiat Albea 1.2 16V Pasek Rozrządu.

Fiat punto 1.2 16v rozrzad.pdf. Fiat albea 1,2 16v kiedy wymieniać pasek rozrządu po jakim czasie lub przebiegu wymienić pasek rozrządu,czy przy okazji nie wymienić pompy wodnej.samochód ma 6 lat i przebieg 61,000 tysięcy,radzę wyko. Wymiana rozrządu jest jedną z tych usług, których czas drastycznie różni się w zależności od zamontowanego w aucie silnika.

Leave a Reply