by Unknown author

Dziwny Odgłos W Radiu Niedziałający W Radiu Toyota Corolla E12

Dziwny Odgłos W Radiu Niedziałający W Radiu Toyota Corolla E12. Scribd adalah situs bacaan dan penerbitan sosial terbesar di dunia. Skrzynia, sprzęgło, biegi, drogi, łożyska, łożysko.

Wymiana Fabrycznego Car Audio Corolla E12. - Elektroda.pl
Wymiana Fabrycznego Car Audio Corolla E12. – Elektroda.pl from www.elektroda.pl

Mam problem z wentylatorem.juz po przekreceniu kluczyka wentylator uruchamia sie pomimo tego ze silnik jest zimy. Scribd adalah situs bacaan dan penerbitan sosial terbesar di dunia. Dodam, że auto dłuższy okres stało.

Mam Problem Z Manualną Klimatyzacją W Swoim Aucie.

Witam ostatnio zauważyłem że przy ruszaniu z jedynki i po wrzuceniu dwójki w corolli e12 2002 rok przy obrotach poniżej 2 tyś słychać dzwięk jakby mielenia betoniarki. Wszystkie czasy w strefie eet (europa) Mam problem z wentylatorem.juz po przekreceniu kluczyka wentylator uruchamia sie pomimo tego ze silnik jest zimy.

Po Puszczeniu Pedału Gazu Samochodem Potrafi Rzucić Tak Jakby W Tym Momencie Miał Odcięty Kompletnie Dopływ Gazu.

Wszystkie tematy 1 dzień 7 dni 2 tygodnie 1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy 1 rok. Toyota corolla verso wentylator chłodnicy chodzi non stop witam. Przy zakupie autko sprawowało się bardzo dobrze z okolic silnika nie wydobywały się żadne niepokojące dźwięki.

Toyota Corolla Ix E12 Dziwny Dzwięk Przy Ruszaniu Corolla E12 2002.

Scribd adalah situs bacaan dan penerbitan sosial terbesar di dunia. Ponieważ samochód na biegu jałowym tarpie. Już w usa mamie zapalało się check engine, ale mechanicy kazali się tym nie przejmować, bo to pewnie błąd sondy.

Skrzynia, Sprzęgło, Biegi, Drogi, Łożyska, Łożysko.

Trwa on poniżej 2 tys obrotów i jest chwilowy ale powtarza się zawsze jak obroty spadają. Dodam, że auto dłuższy okres stało. Dzień dobry czy ww toyocie jest/może być koło dwumasowe?

Po Włączeniu A/C I Ustawieniu Nawiewu Na Pierwszy Stopień Słychać Charakterystyczne Pykniecie Załączenie Sprzęgła Lecz Po Chwili Ono Się Wyłącza I Znów Załącza Tak Jest Do.

Leave a Reply