by Unknown author

Dopuszczalna Ładowność Bagażnika Fiat Punto Waga

Dopuszczalna Ładowność Bagażnika Fiat Punto Waga. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2010 fiat punto evo (199) 1.2 8v (69 hp)?

FIAT Bravo
FIAT Bravo from www.encyklopedia.moto.pl

Fiat punto 1.2 8v wyposażone jest w silnik benzynowy. Thule to synonim najwyższej klasy bagażników samochodowych oraz akcesoriów do transportu w podróży. Nowoczesny, aerodynamiczny wzór profilu aluminiowego;

Fiat Punto 1.2 16V Wyposażone Jest W Silnik Benzynowy.

Samochód spala średnio 8,6 l na 100 km. Jednostka napędowa ma pojemność 1242 cm 3 o mocy 44kw, czyli 60km, 5000nm/2500obr. Waga punto (drugiej generacji) wynosi 995kg, a całkowita dopuszczalna waga to 1430kg.

Pokrewne Fiat Grande Punto Fiat Linea:

Waga pojazdu wynosi 945kg, a waga całkowita dopuszczalna to 1380kg. Fiat „przekłamał” ładowność pandy o niemalże 80 kg, ale 421 kg to i tak najlepszy wynik w segmencie najmniejszych aut. Skandynawska marka o renomowanej pozycji, od lat spotyka się z uznaniem na polskim rynku, gdzie dzięki wysiłkom thule polska, wielu klientów na co dzień cieszy się znakomitą.

Średnie Zużycie Paliwa Jest Na.

Fiat panda van 0.9 euro 6 14. Thule to synonim najwyższej klasy bagażników samochodowych oraz akcesoriów do transportu w podróży. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit.

Od 2486 Mm Do 2487 Mm.

Dodatkowa regulacja rozstawu na głowicach; Silnik zamontowany jest poprzecznie z przodu pojazdu. Grupa skupiająca użytkowników urządzenie transportu osobistego, elektrycznych hulajnóg, rowerów, deskorolek, monocykli itp.

Nowoczesny, Aerodynamiczny Wzór Profilu Aluminiowego;

Wybierz auta, które cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Skandynawska marka o renomowanej pozycji, od lat spotyka się z uznaniem na polskim rynku, gdzie dzięki wysiłkom thule polska, wielu klientów na co dzień cieszy się znakomitą. Jaka jest długość pojazdu, 2010 fiat punto hatchback ?

Leave a Reply