by Unknown author

Dlacego Samochód Nie Chce Odpalić Zdemontowanej Butli Gazowej

Dlacego Samochód Nie Chce Odpalić Zdemontowanej Butli Gazowej. Zaczęło się od tego, że od kilku miesięcy co kilka(naście) dni miałem problemy z odpaleniem auta. Ani dnia, ani innych terminów nie mogę podać, bo nie byliśmy tutaj jak ludzie, ale żyliśmy jak najbardziej niefortunne zwierzęta.

Auto Z Lpg Nie Odpala Na Mrozie – Oto Główne Przyczyny! – Dailydriver.pl
Auto Z Lpg Nie Odpala Na Mrozie – Oto Główne Przyczyny! – Dailydriver.pl from dailydriver.pl

Pewnie nie te sprawdziłeś, ale skoro się upierasz to schemat w dłoń i sprawdzić zasilanie na centralce. Problem tkwi w tym że na centralce gazu a gaz jest brc centralka mikro brc o taka na. Wystarczyło wtedy, że poczekałem chwilę, ok 10 do 30 min i auto zapalało.

Już Zbliżali Się Anglicy, Kiedy Po Ośmiu Tygodniach Nas Wywieźli.

Centralka gazu ii generacji bmw 520 24v 150km. Wiem dobrze że jest to nie zalecana instalacja do tego auta ale narazie autem jezdzi ojciec i on nie będzie zmieniał instalacji. Wystarczyło wtedy, że poczekałem chwilę, ok 10 do 30 min i auto zapalało.

Teraz Nie Mogę Odpalić W Ogóle.

Pewnie nie te sprawdziłeś, ale skoro się upierasz to schemat w dłoń i sprawdzić zasilanie na centralce. Jak mu się zdarzy zapalic to czasami wydaje dziwny dżwiek coś w rodzaju wycia jak mu zwiększe pobór wody to przestaje. Proszę was o pomoc, nie mogę odpalić silnika.

Problem Tkwi W Tym Że Na Centralce Gazu A Gaz Jest Brc Centralka Mikro Brc O Taka Na.

Nie był regulowany przez serwisanta. Problem jest taki że nie chce się zapalić tzn.iskra jest ale nie zapala się palnik główny i pomocniczy. Zaczęło się od tego, że od kilku miesięcy co kilka(naście) dni miałem problemy z odpaleniem auta.

Tu W Buchenwaldzie Było 60.000 Osób, Należeli Do Różnych Narodowości, Wśród Nich Było 10.000 Żydów, W Tym Ja.

Samochody instalacje gazowe 29 sie 2011 20:32 odpowiedzi: Witam posiadam bmw e34 2.0 150km 24v mam instalacje gazową brc 2 generacji. Ani dnia, ani innych terminów nie mogę podać, bo nie byliśmy tutaj jak ludzie, ale żyliśmy jak najbardziej niefortunne zwierzęta.

Leave a Reply