by Unknown author

Czy Silnik 1.6 Kia Sportage Nadaja Sie Do Lpg

Czy Silnik 1.6 Kia Sportage Nadaja Sie Do Lpg. Kiedy jeżdżę silnik pracuje normalnie. Czesc, ojciec planuje kupic kia sportage.

Kia Sportage Automat Samochody osobowe OLX.pl strona 2
Kia Sportage Automat Samochody osobowe OLX.pl strona 2 from www.olx.pl

Silniki te można znaleźć w vw, audi i skodzie, gdzie. W roku 2010 rodzina motorów benzynowy gamma opracowana przez inżynierów kii i hyundaia zyskała nowego brata. Tolerują one bez większych problemów gaz, choć spadek mocy jest wyraźnie odczuwalny.

Z Kolei Na Aucie Jest Naklejka Że Oleje Lotos.

Stał się nim silnik 1.6 gdi g4fd. Mój znajomy ostatnio kupił sportage z silnikiem 1.6 gdi i chwali sobie wszystko oprócz dynamiki. W sportage'u rocznik 2013, któremu się dzisiaj przyglądamy, pracuje silnik 2,0 cvvt o mocy 163 km, po faceliftingu zastąpiony jednostką gdi o tej samej pojemności i minimalnie wyższej mocy.należący do zorganizowanej przez landi renzo polska sieci gas specialist warsztat aeg z gorzowa wielkopolskiego rekomenduje do samochodu o takiej.

Koszt Instalacji Lpg Zwróci Się Po Ok.

Nie ulega wątpliwości , że brc jest w czołówce więc śmiało możesz na nich postawić. Sro 04 sie 2021, 21:03 grall10: O ile nie jestem w błędzie, to do silników 1.6 gdi jest faktycznie a5, natomiast do 1.6 cvvt (1.4 też) jest a3.

Poza Tym Została Wyposażona W Zmienne Fazy Rozrządu, Mechaniczne Popychacze Zaworowe,.

Czw 22 lip 2021, 20:59 krzycho2: W roku 2010 rodzina motorów benzynowy gamma opracowana przez inżynierów kii i hyundaia zyskała nowego brata. Kia sportage 1 2.0 118km brak napędu:

Nie Rzadko Wpływając Na Udoskonalanie Systemów Lpg, Czy Usuwając Ich Mankamenty.

Ja nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tej firmie. Jednostka posiada 4 cylindry i 16 zaworów. Silniki forda ze względu na wrażliwość zaworów na wysoką temperaturę towarzyszącą spalaniu gazu nigdy nie były polecane do montażu lpg.

Sro 30 Cze 2021, 21:44 Grzybeq:

To piotr odpowiada za dobór instalacji lpg do twojego auta! Są to silniki które przy odpowiednich interwałach wymiany oleju, będą dobrze służyły z instalacją lpg. Informacje na ten temat pochodzą zarówno od kierowców jeżdżączych takimi autami z lpg, jak również z doświadczeń warsztatów należących do sieci prins.

Leave a Reply