by Unknown author

Czujnik Światła Stopu Honda Shuttle

Czujnik Światła Stopu Honda Shuttle. Mam problem a dokładniej nie działają mi światła stop u. Harley davidson czujnik światła stop.

CZUJNIK STOPU, PLASTIKOWY, APRILIA / DERBI / GILERA YAMAHA
CZUJNIK STOPU, PLASTIKOWY, APRILIA / DERBI / GILERA YAMAHA from sprzedajemy.pl

Po przeszukaniu instalacji okazało się że istnieje wspólny obwód dla klaksonu i stopu, no i klakson też nie działa.wymieniłem bezpiecznik topikowy i dalej. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Elektryka dla honda shuttle, sklep online najlepszych części zamiennych marki │ niedrogie oryginalne części zamienne układ elektryczny dla honda shuttle !

Szybka, Łatwa I Lokalna Sprzedaż Rzeczy Z Drugiej Ręki.

Ta żarówka światła stop uratowała prawdopodobnie życie setkom tysięcy, jak nie milionom ludzi na całym świecie. Ale postanowiłem sie przejechać na jego moto i jak ja jechałem, to nie śieciło. Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne

Czujnik Światła Stop Dźwigni Hamulca Lewej Honda, Kymco.

Honda crv 3 2009 benzyna muszę wymienić tylny most czy most z modelu 2 bądź most od modelu z silnikiem diesla 2.2 jest taki. Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne Światła stop to nie tylko kwestia bezpieczeństwa.

Sob Kwi 27, 2013 13:04 [Honda Accord] Czujnik Stopu:

Lewy wyłącznik stopu do skuterów honda i kymco. Byłem dzisiaj na obowiązkowym przegladzie technicznym i niestety oblałem bo cały czas pali mi się swiatło stopu. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Nagle W Skuterze Motobi Rocky Przestał Działać:

Honda crx del sol, nie działają światła stopu. Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie. Skuter pali ze stopki (nawet bez wciskania hamulców).

Stan Nowy Producent Części Accel.

Sprawdziłem styki przy pompce/dźwigni hamulca ale nic to nie dało. Cbr600 / 1000f, cb750 sevenfifty, vfr750f, cb750 / 900f, gl1100 / 1200/1500, vt600 / 1100, st1100, xr600r, cbr 900 rr. Umówili mnie na naprawe na nastepny tydzien i pojechałem do domu gdzie odkryłem że owe swiatło pali się cały czas ponieważ klamka tylniego hamulca nie odbija do końca , czy ktos.

Leave a Reply