by Unknown author

Cofające Sie Wskazówki Na Dwsce Renault Master

Cofające Sie Wskazówki Na Dwsce Renault Master. Gównie widać na wskazówce paliwa. Sądzę, że może to być wina aku nie znam się ale pomierzyłem co mogłem.

Case 885 XL 87' stacyjkaschemat elektryczny elektroda.pl
Case 885 XL 87' stacyjkaschemat elektryczny elektroda.pl from www.elektroda.pl

Sądzę, że może to być wina aku nie znam się ale pomierzyłem co mogłem. Posiadam astrę g 2001r 1.7dti isuzu. Witam, dzis juz nawet bledy sie nie kasuja jak wczesniej i nie da sie odpalic wrzucam co wyszlo pamięć zdarzeń 1:

Po Zapaleniu Cofnie Się Do Zera Po Czym Zaraz Wraca Na Stan W Baku.

Sądzę, że może to być wina aku nie znam się ale pomierzyłem co mogłem. Cofające sie dymy do pieca. Podczas odpalania wskazówki cofają się na sekundę po czym zaraz wracają na swój stan.

Proszę O Pomoc Mam Renault Scenic Z 2001 R.

Dodano po 2 jeśli chodzi o przewody paliwowe to są suche żaden z nich sie nie poci , a mimo to paliwo na filtrze się pojawia. Witam, dzis juz nawet bledy sie nie kasuja jak wczesniej i nie da sie odpalic wrzucam co wyszlo pamięć zdarzeń 1: Gównie widać na wskazówce paliwa.

Podczas Odpalania Wskazówki Cofają Się Na Sekundę Po Czym Zaraz Wracają Na Swój Stan.

Posiadam astrę g 2001r 1.7dti isuzu. Jak przejedzie sie dłuższy kawałek albo silnik jest rozgrzany to samochód nie chce odpalić, po dłuższym kręceniu rozrusznikiem wyskakują błedy obwodu świec żarowych i czujnika wałka rozrządu po wykasowaniu błędów samochód odpala. Nie odpala na gorącym silniku.

Leave a Reply