by Unknown author

Citroen 1.6 Thp P0087 Błąd Regulacji Wysokiego Ciśnienia Benzyny

Citroen 1.6 Thp P0087 Błąd Regulacji Wysokiego Ciśnienia Benzyny. Ciśnienie zmierzone w kolektorze jest zbyt niskie w stosunku do zadanego p0088 regulacja wysokiego ciśnienia paliwa : Czy przyczyną szarpania silnikiem i skokami obrotów podczas jazdy autem (oraz spadki mocy) może być uszkodzony regulator cisnienia paliwa.

1.6 Hdi Kod Bledu P2291 Brak Cisnienia Na Listwie Wtryskowej
1.6 Hdi Kod Bledu P2291 Brak Cisnienia Na Listwie Wtryskowej from www.elektroda.pl

Na trzeciej diagnozie znów w aso ale inna lokacja znów tylko błąd p0087. Gdy przyjrzymy się jednak uważniej objawom awarii silnika, to stwierdzimy, że większość z nich skutkuje właśnie wyżej wspomnianą sytuacją 2. Robilem juz z 7 sztuk.

Pompa W Zbiorniku Trzyma Cisnienie Ok 5,5Bar Sprawdzone Jeżdżąc Z W Piątym Manometrem Nie Wiem Co Jeszcze Może Być Wtryski ?

Zobacz regulatory ciśnienia paliwa w układ paliwowy z kategorii części samochodowe na allegro.pl. Citroen ds3 1.6 thp piwa: Objawy jak wyzej, plus czasami rowniez blad polozenia walkow, ale nie zawsze.

Wymienilem Zawor Egr, Przepływomierz Wszystkie Filtry, Uszczelki.

W aso sprawdzili, że ciśnienie jest prawidłowe, pompa oleju sprawna, czujnik też, brak innych błędów. ( citroen ds3 ) pojawiający się błąd silnika 1,6 w ds3. Czynnika chłodzącego dla zamkniętej pętli regulacji paliwa.

Samochód W Pewnym Momencie (18.04.2019) Podczas Jazdy Zaczął Się Mocno Krztusić, Dławić, Pedał Gazu Wpadał W Podłogę, Był Jakby Z Gumy, A Silnik Nie.

Na biegu jałowym ciśnienie wynosi 330bar i jest wyzsze od zadanego (zadane 270bar. Prąd sterujący zawór regulacji wydatku paliwa niespójny Citroen ds3 sport chic 1.6 thp 2011 piwa:

Wymieniona Pompa Wysokiego Cisnienia I Dalej To Samo.

Dla użytkownika jest daleko ważniejsza odpowiedź na pytanie, czy uległa awarii pompa wysokiego ciśnienia paliwa za 3000 zł, a nie czy zepsuta pompa powoduje wzmożoną emisję sadzy. Witam problem z silnikiem 1.2 thp. Problemy z ciśnieniem paliwa w układach common rail.

W Poniższym Artykule Zajmiemy Się Regulatorem Ciśnienia.

Kilka dni po wgraniu nowego oprogramowania w aso wyświetlił się błąd: Mimo upływu lat, diagnostyka nadal sprawia problemy. Rowniez po stronie wysokiego cisnienia moze byc przyczyna :

Leave a Reply