by Unknown author

Brak Mocy I Dymi Z Wydechu Saxo Citroen 1.5 Diesel

Brak Mocy I Dymi Z Wydechu Saxo Citroen 1.5 Diesel. Albo zatankowałeś kiepskie paliwo, albo coś się popsuło, albo silnik po prostu już się zużył. Czasem po odpaleniu a czasem podczas jazdy zacznie dymić z tłumika białym dymem przez ok.

Czarny Dym Z Rury Wydechowej – Jakie Usterki Sygnalizuje? • Blog Motoryzacyjny Sklepu Internetowego Nocar.pl
Czarny Dym Z Rury Wydechowej – Jakie Usterki Sygnalizuje? • Blog Motoryzacyjny Sklepu Internetowego Nocar.pl from nocar.pl

5) jaki olej do 2.0 hdi 90km ». Strasznie dymi na biało z tłumika. Gaśnie szarpie dymi traci moc.

Wiem Ze To Gdzieś Sie Już Pojawiło Takie Pytanie, Ale Jestem Zielony W Temacie.

8) zacinający sie pedał sprzęgła ». Pierwsze objawy zapchanego dpf nie są wyraźne. Problem z fap citroen c5 x7 2014 r.

Motor Jest O 10 Proc.

Srodek niestety moim bledem bylo nie ingerowanie w zmienna geometrie lopatek i teraz wyszlo szydlo z worka zapiekly sie z tad to wycie i spadek mocy nie bylo doladowania i w koncu skrzywilo oske turbo i padlo uszczelnienie olej ze smarowania poszedl w tlomik wiec go palil co. Problem z układem wtryskowym to często spadek mocy i dymienie na czarno. Samochód nie słabnie bez powodu:

5) Jaki Olej Do 2.0 Hdi 90Km ».

Czasem po odpaleniu a czasem podczas jazdy zacznie dymić z tłumika białym dymem przez ok. Jeżeli w porę je wychwycimy, unikniemy wypełnienia filtra nadmierną ilością sadzy, co powoduje jego nieodwracalne uszkodzenie. Gigo2 15 sie 2021, 19:14.

14 1477 Gigo2 18 Sie 2021, 20:43;

W teorii dpf, czyli filtr cząstek stałych, jest bezobsługowy. A mianowicie silnik stracił na mocy a przy mocniejszym wcisnieciu gazu dymi na czarno ostro i jeszcze tak troszeczkę klekocze jakby zawory. Dałem go do mechanika wymienił alternator i przy okazji rozrząd.

( Peugeot 307 ) Silnik Dv6 Klekocze I Dymi :

To zaczął się dusić trząś i. Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, że wycięcie filtra nie zwalnia nas z „konieczności” oczyszczania silnika. 1 listopad 2014, 05:04 saxo 1.5 d zimny nierówno odpala i dymi na biało.

Leave a Reply