by Unknown author

Bmw 1 Nie Dziala Start Po Rozladowaniu

Bmw 1 Nie Dziala Start Po Rozladowaniu. Sprawdziłem pod spojlerem antenę diversity i upewniłem się, że nie ma tam wilgoci. Zaznaczę że mam klimatronik dwu strefowy.

Nowy BMW 1 Realizacje Przyciemnianie Szyb Gliwice
Nowy BMW 1 Realizacje Przyciemnianie Szyb Gliwice from przyciemnianieszybgliwice.pl

Był słaby akumulator, przekręciłem kluczyk na rozruch, ale rozrusznik nie miał siły obrócić silnikiem (tylko kontrolki słabo mignęły). Oczywiście zabezpieczają sie sprawdzając jego stan techniczny i parametry dopiero później określają czy czy sie podejmą i czy dają gwarancje wiadomo ze jak silnik padaka to sie pod tym nikt nie. Pojawienie się charakterystycznej kontrolki akumulatora na desce rozdzielczej samochodu nie wróży nic dobrego i w większości przypadków oznacza konieczność przerwania podróży.

Musisz Znalezc W Komorze Silnika (Po Lewej I Prawej Stronie, Blizej Podszybia) Dwie Okragle Wtyczki Od Czujnikowabs.

Może nie jest diametralna zmiana ale cieszy.myślę,że dodatkowa wymiana oleju jaką robię w dizlach ( tu po 5500 km ) nie ma na to wpływu. Moduł ten był wymieniany w roku 2014. Witam na 99% uszkodzony kabel ktoregos z przednich czujnikow.

Nie Mogę Otworzyć Lub Zamknąć Samochodu Pilotem Kluczyka.

Nalezy je rozpiac, i w drut idacy w strone kola wpiac omomierz na zakresie 2 kom. Oczywiście zabezpieczają sie sprawdzając jego stan techniczny i parametry dopiero później określają czy czy sie podejmą i czy dają gwarancje wiadomo ze jak silnik padaka to sie pod tym nikt nie. Od roku nie mam tempomat po włączeniu wyskakuje komunikat control cruze, sprawdzana była kostką przy sprzęgle i wymienione przyciski przy kierownicy, jednak nic nie dało i potem raz mimo.

Z Góry Dziękuję Za Odpowiedzi!

Touran 2003 2005 rok 1,6 fsi; Wrzucasz gaźnik np od pony albo od innego auta (ja mam u siebie webera), który ma mniej podciśnień, przez które oryginalny jest awaryjny, wrzucasz przespawane felgi, a jak ci jeszcze brakuje szerokości dorzuć dystanse (choć to, według mnie, jest już bez sensu) i najlepiej od razu zmienić przełożenia, choć nie jest to niezbędne, ale znacznie poprawia właściwości terenowe. Zaznaczę że mam klimatronik dwu strefowy.

Suplement Odświeżacz Do Samochodu Rozmiar Produktu:

Najprawdopodobniej dotyczy on akumulatora, ale tego nie jestem pewien. Warszawski masters, gwarancje dają ci na silnik że nie popłynie ani nie padnie po takim zabiegu. Przy gazowałem lekko auto po czym po stał jeszcze chwile i ruszyłem przejechałem jakieś 3 km stanąłem przy gazowałem go kilka razy i pojawiła się taka chmura dymu ,ze.

Co Może Być Przyczyną Problemów Z Rozruchem Silnika?

Sprawdziłem pod spojlerem antenę diversity i upewniłem się, że nie ma tam wilgoci. Firma która da ci gwarancje na zrobiony u nich chip jest np. Z tego co wyczytałem na forum, to może to wynikać z zapisanego błędu.

Leave a Reply