by Unknown author

Auta Z Niemiec Ford Kuga

Auta Z Niemiec Ford Kuga. 2.0 tdci 140km*1wł z niemiec*4×4*bogata*serwis*188000km*jak z fabryki! Samochody używane oraz samochody po wypadkach przybywają do nas z szwajcarii, niemiec, holandii, belgii, luksemburga, francji i hiszpanii.

FORD KUGA 2.0 TDci 4X4 PÓŁSKÓRA ALU17'' Z NIEMIEC
FORD KUGA 2.0 TDci 4X4 PÓŁSKÓRA ALU17'' Z NIEMIEC from archiwum.allegro.pl

Auto świeżo sprowadzone z niemiec, kupione bezpośrednio od właściciela z domu (do wglądu na miejscu posiadamy zdjęcia z dnia zakupu auta za granicą), niesamowicie zadbane śmiało można powiedzieć dalej jak nowe gdyż jest tak zadbana, że nie czuć ani nie widać jakichkolwiek śladów zużycia użytkowana głównie po długich trasach stąd także ten stan bo. Skorzystaj z bogatej oferty samochodów używanych marki ford kuga z kategorii samochod w naszej sekcji pojazdów użytkowych dostępnych do kupienia i sprzedaży w serwisie mobile.de. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Ford Kuga 160Ps, 4X4, Skóra, Nawigacja Idealne Auto Z Niemiec Zapraszam Samochody Osobowe » Ford 55 900 Zł

Mamy 11 samochodów na sprzedaż rezultatów dla wyszukiwania auta sprowadzone niemiec ford kuga, w cenach od 28 900 pln Auto świeżo sprowadzone z niemiec, kupione bezpośrednio od właściciela z domu (do wglądu na miejscu posiadamy zdjęcia z dnia zakupu auta za granicą), niesamowicie zadbane śmiało można powiedzieć dalej jak nowe gdyż jest tak zadbana, że nie czuć ani nie widać jakichkolwiek śladów zużycia użytkowana głównie po długich trasach stąd także ten stan bo. Lub od 829 pln /mc oblicz ».

Zapytaj Sprzedającego O Możliwość Prezentacji Wideo.

2009 161 712 km diesel suv. Ford kuga (109'147 km) pomyślnie zaktualizowano twoją ofertę. Wiadomość zostanie automatycznie przetłumaczona na język sprzedającego.

2017 127 000 Km Diesel Suv.

Kup używane ford samochody przez internet. Każdy klient jest dla nas ważny. Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo.

Najlepszy Silnik W Tym Modelu!

Coraz częściej tematyką tą zajmują się panie, które porzucając szpilki i przerzucają się na konie mechaniczne. Samochody osobowe ford kuga suv niemcy. Samochód sprowadzony z niemiec zarejestrowany w polsce jeden właściciel.stan samochodu bardzo dobry możliwość sprawdzenia w aso lub dowolnej stacji diagnostycznej.wystawiamy.

Jednak Motoryzacja To Nie Tylko Filmowe Samochody I.

Jesteśmy bezpośrednim importerem samochodów używanych z niemiec. Znajdź najlepsze oferty samochodów używanych dla wyszukiwania ford kuga niemiec. Kup używane ford kuga samochody przez internet.

Leave a Reply